Beam IsatDock2 LITE İstasyon İstasyonu Inmarsat IsatPhone 2 (ISD2Lite)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODELİ:
- ISATDOCK 2 LITE
- PARÇA #:
- ISD2Lite
- ORIGIN:
- Çin
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Inmarsat-IsatPhone-2-Lite
Beam IsatDock2 LITE İstasyonunun Inmarsat IsatPhone 2 için (ISD2 LITE)
Beam IsatDock2 LITE, Inmarsat'ın IsatPhone 2'si için, kara ve deniz uygulamaları için standart ses ve veri hizmetlerine kolay erişim gerektiren çeşitli uygulamalarda yarı kalıcı bir kurulum sağlar. IsatDock LITE, IsatPhone 2'nin her zaman açık olmasını ve gelen çağrıları almaya hazır olmasını sağlar; bu çağrılar bir Bluetooth aksesuarı veya isteğe bağlı gizlilik telefonu ile yanıtlanabilir. Telefon yerleştirildiğinde, IsatPhone 2'nin Yardım butonu, Kişisel Uyarı ve İzleme işlevselliği tamamen işlevsel kalır. IsatPhone 2 telefonu, istasyona güvenli bir şekilde oturur, özellikleri arasında telefon şarjı, USB veri portu, yerleşik zil ve anten ile gücün istasyona kalıcı olarak bağlanmasına olanak tanır, kullanıma hazırdır. IsatPhone 2 telefonu, istasyonun üstündeki bir düğmeye basarak kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da gerektiğinde istasyondan uzakta kullanmayı çok kolay hale getirir.
Specifications
| MODELİ | ISATDOCK 2 LITE |
|---|---|
| PARÇA # | ISD2Lite |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| İLE UYUMLU | ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 99 mm |
| GENİŞLİK | 76 mm |
| DERİNLİK | 299 mm |
| AĞIRLIK | 560 grams |