Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
BGAN TERMİNALLERİ | PLANLAR | AKSESUARLAR | KİRALIK | DESTEK
In stock
- MARKA:
- COBHAM
- MODELİ:
- EXPLORER 323
- PARÇA #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Danimarka
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Gezgini 323
Kompakt ses ve geniş bant çözümü EXPLORER 323, hareket halindeyken ses ve veri iletişimi için ultra kompakt bir BGAN terminalidir ve PRISM PTT+ ile mükemmel uyum sağlar.
Tek parça sistem, birleşik bir alıcı-verici ve entegre WiFi'li anahtarlamalı huzme anteninden oluşur.
İnsani yardım operasyonları, kargo veya demiryolu taşımacılığı, teletıp veya acil durum hizmetleriyle uğraşıyor olun, her zaman güvenebileceğiniz kolay konuşlandırılabilir iletişim ekipmanına ihtiyacınız var. Zaman ve mekandan bağımsız olarak.
Anında iletişim
Terminali tavana yerleştirin - isteğe bağlı manyetik montaj parçalarıyla kolayca monte edilir - ve aracınızı bir mobil iletişim merkezine dönüştürmek için telefonunuzu EXPLORER uygulamasına bağlayın veya PC'nizle kablosuz ağda oturum açın.
Hareketli parça yok
Işın değiştirme anteni ultra kompakt ve hafiftir (yalnızca 3,6 kg / 7,9 lbs), hareket halindeki araçlar veya trenler için idealdir. Hareketli parçası olmayan sağlam ve dayanıklı kullanım için tasarlanmıştır.
dolaşım yok
BGAN, gittiğiniz her yerde dolaşım ücreti olmadan sabit fiyatlandırmayla mobil geniş bant bağlantısı sunar. EXPLORER 323 ile, geçtiğiniz sınır sayısından bağımsız olarak iletişim maliyetinizi bilirsiniz.
Türünün ilk örneği
Ultra taşınabilir bir araç terminali olan EXPLORER 323, hem M2M hem de geleneksel BGAN için kullanılmasını sağlayan Inmarsat Class 12 tip onayına sahip ilk terminaldir.
Specifications
| MODELİ | EXPLORER 323 |
|---|---|
| PARÇA # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | COBHAM |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN |
| KULLANIM TÜRÜ | ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| VERİ HIZI | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| AĞIRLIK | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Sisteme dahil
- Tamamen entegre Anten ve Terminal
- Beyaz renk
- 12/24V DC güç ve Ethernet (6m / 19,7ft) için hibrit kablo
- Hızlı başlangıç Kılavuzu
- Montaj için delme şablonu
Inmarsat BGAN Kapsama Haritası

Bu harita, Inmarsat'ın dördüncü L-Bant bölgesinin ticari tanıtımının ardından Inmarsat'ın kapsama beklentilerini göstermektedir. Bir hizmet garantisi sunmaz. Kapsama alanlarının sınırındaki hizmetin kullanılabilirliği, çeşitli koşullara bağlı olarak dalgalanır.