Hughes 9211 BGAN HDR Kara Taşınabilir Uydu İnternet Terminali w/ WiFi (3500841-0002)
In stock
- MARKA:
- HUGHES
- MODELİ:
- 9211 BGAN HDR
- PARÇA #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Taşınabilir Uydu İnternet Terminali w/ WiFi
Dayanıklı ve hafif Hughes 9211-HDR, medya, hükümetler, STK'lar, mobil sağlık hizmeti sağlayıcıları ve daha fazlası için yüksek performans, hizmet kalitesi ve en düşük maliyetin en iyi dengesini talep eden bütçe dostu bir Yüksek Veri Hızı terminalidir.
9211-HDR, dünyanın en küçük ve en hafif HDR uyumlu BGAN'ı olan sertleştirilmiş, kompakt ve şık bir tasarıma sahiptir. Kullanıcılar, yerleşik çoklu kullanıcı WiFi erişimi gibi özelliklerle 650 kbps'nin üzerinde akış geniş bant hızlarında bağlantı kurabilirler.
Geçici veya kalıcı sabit alan kurulumları için uzun RF kablo bağlantılarını desteklemek üzere harici güç kaynaklı bir anten mevcuttur. Kullanıcı, 9211-HDR terminalinden doğrudan hareket halindeyken iletişim sağlamak için bir aksesuar araç takip anteni bağlama özgürlüğüne de sahiptir.
Hughes 9211-HDR, kullanıcıların IP trafiğini Ethernet ve/veya 802.11 b/g/n WiFi üzerinden ve ses veya faksı standart bir telefon bağlantısı aracılığıyla göndermesine ve almasına olanak tanır. Hepsi IP tabanlıdır ve Sınıf 1 arka plan IP veya seçilebilir, özel Hizmet Kalitesi (QoS) seviyeleri sunar.
Inmarsat'ın BGAN HDR hizmet ağı artık yeni ve daha yüksek akış hızları sunmaktadır. Hughes 9211-HDR, alandan video ve diğer kritik verileri iletmek için mevcut en yüksek akış hızlarını (650 kbps'nin üzerinde) destekler. Asimetrik akış hızları desteklenmektedir, bu da kullanıcıların hizmeti bireysel tercihlerine göre daha iyi uyarlamalarına ve maliyetleri kontrol edip minimize etmelerine olanak tanır.
Arayüzler
Ethernet bağlantısı (RJ45)
Ses ve faks için POTS bağlantısı (RJ11)
Harici anten konektörü
Anten yönlendirmesine yardımcı olmak için pusula ve ses tonu
Specifications
| MODELİ | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| PARÇA # | 3500841-0002 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | HUGHES |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT BGAN HDR |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| VERİ HIZI | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 36 HOURS |
| UZUNLUK | 232 mm |
| GENİŞLİK | 292 mm |
| DERİNLİK | 51 mm |
| AĞIRLIK | 2.019 kg |
What's included
Paket İçeriği:
- Hughes 9211-HDR Terminali
- Şarj edilebilir lityum iyon pil paketi
- 5m Ethernet kablosu
- AC/DC adaptörü, biri Birleşik Krallık, biri AB ve biri ABD bağlantıları için olmak üzere üç IEC kablosu