Inmarsat IsatPhone 2 Uydu Telefonu
In stock
- MARKA:
- INMARSAT
- MODELİ:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- İspanya
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for €716,21 €716,21 each and save 2%
- Buy 5 for €708,90 €708,90 each and save 3%
- Buy 10 for €694,29 €694,29 each and save 5%
Inmarsat'ın yeni nesil el tipi uydu telefonu, en uç noktalarda ve uzak yerlerde bile bağlantıda kalmanızı sağlar.
Dünyanın önde gelen mobil uydu iletişimi sağlayıcısından beklediğiniz sağlam bir ahize, rakipsiz pil ömrü, mükemmel ses kalitesi ve güvenilirlik - IsatPhone 2 hepsini sunuyor.
Hazır. Dürüst. Güçlü.
Yeni nesil IsatPhone 2, el tipi uydu telefonu portföyümüzde IsatPhone Pro'ya katılarak Inmarsat'ın sunduğu güvenilirliği isteyen müşterilere daha fazla seçenek sunuyor.
IsatPhone 2 zorlu bir dünya için zorlu bir telefon. Sağlam telefon, kavurucu sıcaktan buz gibi patlamalara, çöl kum fırtınalarına veya muson yağmuruna kadar doğanın karşı karşıya getirebileceği her şeyle başa çıkmak için tasarlandı. Rakipsiz pil ömrü sunar - 8 saat konuşma süresi ve 160 saate kadar bekleme süresi.
IsatPhone 2'nin güvenlik özellikleri de dahil olmak üzere tasarımı ve yetenekleri, onu sivil hükümet, petrol ve gaz, STK'lar ve medya gibi sektörlerdeki en talepkar kullanıcılar için ideal hale getiriyor.
Hazır
45 saniyenin altında hızlı ağ kaydı
8 saat konuşma süresi ve 160 saate kadar bekleme süresi
Birden çok dilde kullanımı kolay
Dürüst
Inmarsat'ın I-4 küresel sabit uyduları üzerinden çalışır, arama kararlılığı ve güvenilir ağ bağlantısı sağlar
Yüksek ses kalitesi
güçlü
-20°C ile +55°C arasında çalışır
Toza, sıçramaya ve darbeye dayanıklı (IP65, IK04)
Yüzde 0 ila 95 arasında nem toleransı
Parlak güneş ışığında okunabilen yüksek görünürlüklü, çizilmeye karşı dayanıklı transflektif ekran
Isatphone 2 Nasıl Yapılır Video Rehberi
LÜTFEN DİKKAT: Isatphone 2 aşırı kuzey veya dağlık bölgelerde güvenilir değildir. Alaska, Yukon, NWT, Nunavut, kuzey Ontario ve Kuzey Quebec'teki müşteriler için lütfen Iridium 9555 veya Iridium 9575 uydu telefonlarına bakın.
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| TESLİMAT | CALGARY, AB, CANADA |
| MODELİ | ISATPHONE 2 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | INMARSAT |
| AĞ | INMARSAT |
| HİZMET | INMARSAT VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | EL TİPİ |
| AKSESUAR TİPİ | HANDSET |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 3 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 8 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 160 HOURS |
| UZUNLUK | 169 mm (6.7") |
| GENİŞLİK | 75 mm (3″) |
| DERİNLİK | 36 mm (1.4″) |
| AĞIRLIK | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Neler Dahil
- Isatphone 2 ahize
- Şarj edilebilir pil
- 4 adaptörlü şebeke evrensel AC şarj cihazı
- Araç şarj cihazı – 10-30 volt
- Mikro USB kablosu
- Kablolu eller serbest kulaklık
- Bilek kayışı
- Hızlı başlangıç kılavuzu (8 dil)
- Garanti belgeleri
- Destek USB bellek sürücüsü
- kılıf
Inmarsat Isatphone Kapsama Haritası

Bu harita, IsatPhone kapsamını göstermektedir. Hizmet kabiliyetinin kapsamı konusunda bir garanti sağlamaz. Kasım 2013'ten itibaren Alphasat kapsamı, 44,5 derece Güney'in kuzeyindeki refiyona öncelik verir ve bu enlemin güneyinde düşebilir. Isatphone kapsamı Haziran 2015.