Intellian i4 US Marine Uydu TV Sistemi, 45 cm (17,7 inç) Reflektörlü ve Tüm Amerika LNB'li (B4-409AA)
In stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- i4
- PARÇA #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Intellian i4 Marine Uydu TV Sistemi (B4-409AA)
Sağlam, güvenilir ve dayanıklı tasarımıyla Intellian i4 ve i4P, sinyale bağlı kalmak için en olağanüstü performansı sağlar. Kolay kurulum ve kullanıcı dostu ACU, teknecileri demirdeyken, yüksek hızda seyrederken veya dalgalı deniz koşullarında birinci sınıf uydu TV eğlencesine bağlar. i4/i4P'nin şık ve cilalı kubbe tasarımı, onu 50 fitin üzerindeki gemiler için mükemmel kılar.
Geniş Menzilli Arama (WRS) ve Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojilerindeki özel mühendislik yenilikleri ile i4/i4P, kırılgan veya gereksiz bir hareket sensörüne ihtiyaç duymadan en hassas izleme performansını ve en yüksek sinyal alımını sağlayabilir. Gömülü bir GPS sistemi, uydu arama ve edinme süresini hızlandırabilir.
i4/i4P'nin devrim niteliğindeki ve yenilikçi tasarım özellikleri, Anten Kontrol Birimi'ne (ACU) yerleşik yerleşik HD ve TriSat modüllerinin yanı sıra önceden programlanmış küresel uydu kitaplığını içerir. Bu, denizcilere herhangi bir ekstra dönüştürme aracı ve kablo tesisatı olmadan önde gelen uydu TV servis sağlayıcılarından Yüksek Çözünürlüklü (HD) uydu TV yayınları sunar. Intellian'ın özel MIM'i ile tekne kullanıcıları, tıpkı bir ev sistemi gibi bir programdan diğerine otomatik olarak geçmek için uzaktan kumandayı kullanarak kanal değiştirmenin keyfini çıkarabilir. Daha fazla ayrıntı için DISH Network MIM kurulum kılavuzuna bakın.
Kolay ve esnek kurulum ve çalıştırma için i4/i4P, anten ile anten kontrol ünitesi (ACU) arasında tek bir kabloyla standart İkili ve Dörtlü IRD bağlantılarını destekler. Bu basit ve güçlü sistem, ISO 9001:2001'in en titiz kalite doğrulamasına uygun olarak üretilmiştir.
Ek olarak, i4P modeli, zayıf uydu sinyali kapsama alanlarında optimum sinyal gücünü korumak ve uydu alımlarının kalitesini artırmak için yerleşik Otomatik Eğim Açısı Kontrolü sistemi sağlar.
Daha yüksek performansa sahip popüler boyut
Kuzey Amerika, Avrupa ve dünya çapında bölgesel servis için ülke çapında kapsama alanıyla 45 cm reflektör çapı.
Daha hızlı sinyal alımı
Intellian'ın özel Geniş Menzilli Arama (WRS) algoritması, antenin bir sinyali inanılmaz hız ve doğrulukla aramasını, bulmasını ve kilitlemesini sağlar.
Basit ve Kolay kurulum
Anteni ve ACU'yu bağlamak için tek bir kabloyla Intellian i4 /i4P sistemlerinin kurulumu hızlı ve kolaydır. Gelişmiş ACU'muz minimum kurulum gerektirecek şekilde tasarlanmıştır, böylece teknenizde TV programlarının keyfini hemen çıkarmaya başlayabilirsiniz.
Kablosuz bağlantı ve Aptus mobil
Dahili Wi-Fi, ACU'nun kablosuz olarak bağlanmasını sağlar. ACU'ya bağlanmak ve sistemin ayarlarını kablosuz olarak izlemek, kontrol etmek ve değiştirmek için PC'ler, dizüstü bilgisayarlar ve akıllı telefonlar kullanılabilir. Intellian Aptus mobile, Wi-Fi aracılığıyla ACU'ya erişmek ve iPhone, iPad veya diğer ağ cihazlarından anteni çalıştırmak için indirilebilir. iPhone ve iPad, Apple Inc.'in tescilli ticari markalarıdır.
En sevdiğiniz HDTV kanallarını açın
Intellian'ın i4/i4P'si, Ku-bandından HD kanallar sağlar. HD modülü, sorunsuz entegrasyon ve kolay kurulum için Intellian i4/i4P'nin Anten Kontrol Birimi'nde yerleşiktir.
Dahili GPS
Intellian i4/i4P, daha kolay kullanım ve daha hızlı sinyal alımı için yerleşik bir GPS içerir. i4/i4P'nin geminin yelken açtığı her yerde daha yüksek doğruluğa ve kolay kullanıma sahip olmasını sağlar.
Kullanıcı dostu kullanım
Varsayılan paket olarak sağlanan Anten Kontrol Birimi (ACU), size çeşitli işlevler için kullanıcı dostu kullanım sağlar.

Specifications
| TESLİMAT | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODELİ | i4 |
| PARÇA # | B4-409AA |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 45 cm (17.7 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| SIKLIK | Ku BAND |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC |
| AĞIRLIK | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Intellian i4 Sistem Özellikleri
- Otomatik Uydu Arama ve Tanımlama Fonksiyonu
- 2 eksenli Stabilizasyon, yüksek hızlı izleme sağlar
Yüksek Performanslı Anten
- Ku-bant uydu sinyallerini almak için 45 cm (17,7 inç) çapında parabolik anten
- Bölgeye ve seçilen LNB'ye bağlı olarak dairesel veya doğrusal polarizasyon
- Ku-bandı HD TV alımı için dahili HD modülü
Intellian'ın Patentli Quick&Quiet℠ Teknolojisi (iQ²)
- iQ² Teknolojisi, hızlı bir şekilde ayarlamanıza, sağlam bir sinyal kilidini korumanıza ve en sevdiğiniz TV programlarının sessiz ve konforlu bir şekilde keyfini çıkarmanıza olanak tanır.
- Geniş Menzilli Arama (WRS) Algoritması, her yerde mevcut olan en hızlı sinyal alımını sağlar
- Dinamik Işın Eğme (DBT) teknolojisi, geleneksel antenlerle yaşanan rahatsız edici arka plan gürültüsünü ortadan kaldırırken üstün sinyal kalitesi sağlamak için akıllı, gerçek zamanlı ışın analizi kullanır
Anten Kontrol Birimi
- ACU'da dijital bilgi ekranı ile sezgisel kontroller
- Aptus PC ve Aptus Mobile üzerinden kablosuz otomatik güncellemeler ve tanılama
- Intellian MIM veya Shaw Dekoder Modülüne kolay güç beslemesi için DC Çıkış Bağlantı Noktası
Çoklu Alıcı Yeteneği
- Çoklu Anahtar veya Intellian MIM (Çoklu Uydu Arayüz Modülü) kullanılarak birden fazla alıcı ve TV bağlanabilir
- MIM kullanılarak, hedef uyduyu kontrol etmek için bir ana alıcı seçilebilir
- Kuzey Amerika'da, Dish veya Bell TV kullanırken, evde yaptığınız gibi uzaktan kumandanızdan otomatik uydu geçişini sağlayan bir MIM gereklidir.
Dahili GPS ve NMEA 0183 Arayüzü
- i3, daha hızlı sinyal alımı için Anten Ünitesinin içinde yerleşik bir GPS içerir
- Geminin GPS'i, ACU'nun arka panelindeki NMEA 0183 bağlantı noktası üzerinden de bağlanabilir.
Şık Radome Profil Boyutu
- 50 cm (19,7 inç) anten radom çapı
- Anten ağırlığı 11,6 kg'dan (25,5 pound) azdır
Üç Yıllık Küresel Garanti
- Tüm anten sistemleri için 2 yıllık işçilik garantisi ile sektör lideri 3 yıllık parça ve işçilik garantisi, donanım yatırımınızla içiniz rahat olsun
What's included
Neler Dahil
Tüm Uydu Sistemleri standart olarak aşağıdaki parçaları içerir
- Anten & Radom 45 cm (18 inç) Reflektör & LNB
- ACU (Anten Kontrol Ünitesi)
- PC Kontrol Programı (Yazılım CD'si dahildir)
- Kurulum ve Kullanım Kılavuzu
- Kurulum Şablonu
- Hızlı Kurulum Kılavuzu
Yükleme kiti
- ACU Masa Montaj Braketi × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA Anten-ACU RG6 Koaksiyel Kablo
- 3 m (10 ft) × 1EA ACU-IRD RG6 Koaksiyel Kablo
- 10 m (33 ft) × 1EA DC Güç Kablosu
- 1,8 m (6 ft) × 1EA PC Seri Kablosu
- Konnektörler ve Vidalar
Intellian i4 Kapsama Haritaları





