Intellian t130W 3 eksenli Küresel Denizcilik Uydu TV Sistemi, 125cm (49,2") Çanak ve WorldView LNB'li (T3-131AWS)
Out of stock
- MARKA:
- INTELLIAN
- MODELİ:
- t130W
- PARÇA #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
Intellian t130W 3 eksenli Global Marine Uydu TV Sistemi w/ 125cm (49,2") Çanak ve WorldView LNB (T2-1317W2)
Intellian'ın t130W modeli, daha büyük yatların, çalışma teknelerinin ve 80' ve üzeri ticari gemilerin ihtiyaçlarını karşılamak için idealdir. 3 eksenli stabilizasyon, geniş yükseklik aralığı ve kablo açılmadan sınırsız azimut ile bu antenler, ekvator yakınında veya Kutup Bölgelerinde çalışırken bile alım yapabilir. En zorlu deniz ve hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir.
Intellian WorldView LNB - Dünyaya meydan okumak için üretilmiş tek anten sistemi
Intellian'ın şirket içi mühendisliği tarafından tasarlanan ve üretilen özel Intellian WorldView LNB modülü, Kuzey, Orta ve Güney Amerika'daki dairesel polarize programlama ile Avrupa, Orta Doğu ve Asya Pasifik'teki Universal Quad LNB kullanan lineer polarize programlama arasında sorunsuz geçiş sağlar. yerleşik Otomatik Eğim Açısı Kontrol sistemi.
Kesintisiz Küresel Uydu TV Alımının Keyfini Çıkarın
Dünyanın dört bir yanında çok bantlı ve çok kutuplu uydu TV hizmetleri alma özelliği sayesinde, gemi farklı bir uydu TV hizmet bölgesine geçtiğinde teknecilerin artık anten kubbesinin içindeki LNB'yi manuel olarak kapatmasına gerek yok. Intellian WorldView LNB ile neredeyse gittiğiniz her yerde uydu TV programlarını kesintisiz olarak almanın keyfini çıkarın.
Specifications
| MODELİ | t130W |
|---|---|
| PARÇA # | T3-131AWS |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| ANTEN BOYUTU | 125 cm (49.2 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| AĞIRLIK | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |