Intellian t130W Boş Kubbe (S2-13119_B)
calcActive())">
Intellian t130W Boş Kubbe (S2-13119_B)
Specifications
| MODELİ | t130W EMPTY DOME |
|---|---|
| PARÇA # | S2-13119_B |
| ÜRÜN TİPİ | SATELLITE TV |
| KULLANIM ALANI | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MARKA | INTELLIAN |
| AĞ | DIRECTV, DISH NETWORK |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| AKSESUAR TİPİ | DOME |
| ANTEN BOYUTU | 125 cm (49.2 inch) |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| AĞIRLIK | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
Write a Review