İridyum Işın Pasif Anten Kablo Kiti - 3m / 9ft (RST931)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- RST931
- ORIGIN:
- Birleşik Krallık
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
İridyum Işın Pasif Anten Kablo Kiti - 3m / 9.8ft (RST931)
Beam RST931 İridyum 3 m (9 fit) anten kablosu, bir alıcı-verici modülünün antene yakın yerleştirildiği ve TNC erkek konektörlerle önceden sonlandırıldığı çok kompakt kurulumlar için esnek bir kurulum seçeneği sunar.
• Iridium'un 3dB Kayıp Özelliği dahilinde
• Times Mikrodalga Kablosu
• TNC, Terminal ve Antene Bağlanmak İçin Sonlandırıldı
• Tamamen Test Edildi
• Avustralya'da toplandı
Specifications
| PARÇA # | RST931 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| AKSESUAR TİPİ | CABLE |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| UZUNLUK | 3m (9.8') |
| AĞIRLIK | 0.15 kg (0.33 lbs) |