İridyum GİT! WiFi Akıllı Telefon Adaptörü + Ücretsiz Kargo!!! (AHKT1301) - 2. EL
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | DESTEK
Out of stock
- MARKA:
- IRIDIUM
- MODELİ:
- GO!
- PARÇA #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Malezya
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
İridyum GİT! Android ve iOS için WiFi Akıllı Telefon Adaptörü
İridyum GİT! akıllı telefonunuzda veya 5 adede kadar mobil cihazda ses ve veri iletişimi için şimdiye kadarki ilk güvenilir küresel bağlantıyı oluşturur. Endişelenme. Dolaşım ücreti yok. Nerede olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz her an, her gün güvendiğiniz cihazlarla bağlantı kurun ve iletişim halinde olun.
Kişisel iletişimleri daha ileriye taşıyın
İridyum GİT! dünyanın daha önce gördüğü hiçbir şeye benzemiyor. Dünyanın en uzak erişim ağından güç alan bu kompakt, sağlam ve taşınabilir birim, gezegenin herhangi bir yerinde uydu destekli bir Wi-Fi erişim noktası oluşturarak herhangi bir akıllı telefonun, dizüstü bilgisayarın veya tabletin yeteneklerini önemli ölçüde artırır.
Akıllı telefonunuzu dönüştürün
İridyum GİT! güvenilir cihazınızı anında küresel bir iletişim santraline dönüştürür. Kurumsal dağcılar ve hafta sonu savaşçıları, bireyler, işletmeler veya hükümetler için, karada veya denizde hareket halinde, menzil dışında veya şebekeden uzakta olan herkes için Iridium GO! akıllı telefonunuz veya 5 adede kadar mobil cihaz için güvenilir ses ve veri özellikleri sağlar.
Kişisel bir iletişim devrimi
Basit
İridyum GİT! karasal ağların yapamadığı yerlerde mobil cihazlarınız için uydu bağlantısı sağlar. Entegre anteni yukarı kaldırın ve pille çalışan ünite, yaklaşık 30,5 metre (100 fit) yarıçap içinde herhangi bir yerde bir Wi-Fi etkin noktası oluşturmak için hızlı ve otomatik olarak Iridium LEO uydu takımyıldızına bağlanır. Iridium GO!'yu kullanarak bu alandaki birden fazla cihazı kolayca bağlayabilir ve çalıştırabilirsiniz! uygulama.
Çok yönlü
İridyum GİT! aşağıdakiler de dahil olmak üzere çok çeşitli küresel iletişimi destekler:
mobil
Iridium GO'yu alabilirsin! herhangi bir yere. Cebinize sığacak kadar küçüktür ve diğer Iridium cihazları gibi yağmura, kuma, toza ve zorlu kullanıma dayanacak kadar sağlamdır. Taşınabilir, sırt çantanızda kolayca saklanabilir veya mobil uygulamalar için araç, uçak ve teknelere monte edilebilir.
yenilikçi
Hem uydu hem de cep telefonlarının sunduğu en iyi özellikleri bir araya getiren Iridium GO! tamamen yeni bir kişisel uydu bağlantı cihazları kategorisinde ilktir. Ayrıca, Iridium ortaklarının uygulamalar oluşturması için optimize edilmiş güçlü bir geliştirme platformudur ve iletişim yeteneklerini uzak konumlarda daha da genişletir.
Ekonomik
İridyum GİT! gerçekten küresel bağlantı için uygun maliyetli bir çözümdür. Mevcut güvenilir cihazlarınızı kullanır ve genişletir, Apple ve Android işletim sistemleriyle uyumludur ve dolaşım ücretlerini ortadan kaldırır. Bağlantıların birden çok kullanıcı arasında paylaşılmasına olanak tanır ve ses ve veri maliyetlerini makul tutan uygun fiyatlı planlarla desteklenir.
Mobil cihazlarınız artık gezegenin her yerinde çalışacak
|
Specifications
| MODELİ | GO! |
|---|---|
| PARÇA # | AHKT1301 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | IRIDIUM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| KULLANIM TÜRÜ | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| KONUŞMA ZAMANI | UP TO 5.5 HOURS |
| BEKLEME SÜRESİ | UP TO 15.5 HOURS |
| UZUNLUK | 114 mm (4.5") |
| GENİŞLİK | 83 mm (3.25") |
| DERİNLİK | 32 mm (1.25") |
| AĞIRLIK | 304 grams (10.72 oz) |
Iridium Küresel Kapsama Haritası

Iridium, dünyayı (okyanuslar, hava yolları ve Kutup Bölgeleri dahil) tam olarak kapsayan gerçek anlamda küresel uydu ses ve veri çözümlerinin tek sağlayıcısıdır. İridyum telefonlar, başka hiçbir iletişim biçiminin bulunmadığı uzak bölgelere ve bu alanlardan temel iletişim hizmetleri sağlar.
Support
Iridium GO!® Donanım Yazılımı
En son GO'yu indirin! İridyum (1.5.2)
GİT! İridyum 1.5.2
ve üretici yazılımı güncelleme yönergeleri




