İridyum için Pasif Çok Yönlü Anten (65000)
calcActive())">
In stock
- MARKA:
- SCAN ANTENNA
- PARÇA #:
- 65000
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Scan-Active-Marine-65000
€0,00
KDV Hariç:
€0,00
KDV Hariç:
İridyum için Pasif Çok Yönlü Anten (65000)
| ELEKTRİK ÖZELLİKLERİ: | |
|---|---|
| SIKLIK | 1616 - 1626,5 MHz (L-bandı) |
| UYDU SİSTEMİ | İridyum |
| İÇ DİRENÇ | 50 ohm |
| POLARİZASYON | RHCP |
| EKSENEL ORAN | < 6 dB |
| KAZANÇ | 2 dBic |
| VSWR'ye Karşı | < 1,5 |
| MEKANİK ÖZELLİKLER: | |
|---|---|
| RENK | Beyaz, parlak olmayan |
| BOY UZUNLUĞU | 188 mm, taban dahil 191,5 mm |
| ÇAP | 95 mm |
| MONTAJ | Flanş üzerinde 1"-14NF |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -40C ila +85C |
| KONNEKTÖR 1 | N (f) |
| SİPARİŞ BİLGİLERİ: | |
|---|---|
| PARÇA NO. | 65000 |
| PARÇA NO. | 65000IP (toplu) |
Specifications
| PARÇA # | 65000 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | SCAN ANTENNA |
| AĞ | IRIDIUM |
| AKSESUAR TİPİ | ANTENNA |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| ÖZELLİKLER | PASSIVE |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
Write a Review