Starlink Standart Aktüatörlü Yüksek Hızlı Uydu İnternet Standart Kiti (KULLANILMIŞ)
calcActive())">
Bu, 100Mbps'a kadar akış hızlarıyla mevcut olan en hızlı uydu internet cihazıdır! Güç kaynağı gereklidir.
In stock
- MARKA:
- STARLINK
- MODELİ:
- STANDARD KIT
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Starlink-Standard-Internet-Kit-PO-EU
€275,81
KDV Hariç:
€275,81
€245,16
KDV Hariç:
€245,16
KDV Hariç:
Starlink Yüksek Hızlı Taşınabilir Uydu İnternet Terminali Kiralama
Bağlanmanın yeni bir yolu
Akış, video görüşmeleri, çevrimiçi oyun, uzaktan çalışma ve daha fazlası, dünyanın en gelişmiş internet sistemi sayesinde en uzak yerlerde bile artık mümkün.
Starlink Kitinizi Nasıl Kurup Kuracaksınız
Dakikalar İçinde Çevrimiçi Olun
Starlink'i sadece iki adımda kurun. Talimatlar her iki sırada da geçerlidir:
1 TAKIN
2 GÖKYÜZÜNE YÖNELTİN
Starlink, gökyüzünün engellenmemiş bir görüşünü gerektirir. En iyi kurulum yerinizi belirlemek için Starlink uygulamasını indirin.


Specifications
| MODELİ | STANDARD KIT |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | STARLINK |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, PORTABLE |
| AKSESUAR TİPİ | TERMINAL |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30ºC to 55ºC (-22°F to 131°F) |
| DESTEKLENEN DİLLER | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| SIKLIK | Ka BAND, Ku BAND |
| ÖZELLİKLER | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ANDROID COMPATIBLE, iOS COMPATIBLE |
| SERTİFİKALAR | FCC |
| UZUNLUK | 303 mm |
| DERİNLİK | 513 mm |
| AĞIRLIK | 2.9 kg (6.4 lbs) without Cable; 3.6 kg (7.9 lbs) with 15.2 m (50 ft) Cable |
What's included
Starlink Coverage Map

Write a Review