Thales SureLINK IP Ahize Kiti (PN 1100818-501)
In stock
- MARKA:
- THALES
- MODELİ:
- SURELINK IP HANDSET
- PARÇA #:
- PN 1100818-501
- ORIGIN:
- Amerika Birleşik Devletleri
- Warranty:
- 12 AY
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thales-SureLink-IP-Handset
Thales SureLink IP Ahize Kiti (PN 1100818-501)
SureLINK ahize, Thales MissionLINK® ve VesseLINK™ sistemleriyle çalışarak sesli iletişim ve sistem yapılandırması ve kontrolünü parmaklarınızın ucunda sağlar. Büyük dahili hoparlörü ve gürültü engelleme teknolojisiyle Thales SureLINK, en gürültülü ortamlarda bile net iletişim sağlar. Yerleşik Acil Durum düğmesiyle bir acil durum araması yapın, gizli bir şekilde veya hoparlör aracılığıyla telefon görüşmeleri yapmak veya almak için Thales Softphone uygulamasını kullanın, büyük dokunmatik ekrandan Thales Yönetim Portalı aracılığıyla uydu sistemini yapılandırın ve izleyin. Terminale bir Ethernet bağlantısı, Thales SureLINK ahizenin kolayca erişilebilecek hemen hemen her yere kolayca yerleştirilebilmesini sağlar. Corning® Gorilla® Glass ekran kullanan bu hava koşullarına dayanıklı tasarım, elde taşınabilir küçük bir pakette kesinlikle en zorlu ortamlara dayanacaktır.
Specifications
| MODELİ | SURELINK IP HANDSET |
|---|---|
| PARÇA # | PN 1100818-501 |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | THALES |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM CERTUS LAND |
| KULLANIM TÜRÜ | MARITIM |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C to 55°C |
| STREAMING IP | UP TO 256 kbps |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| UZUNLUK | 127 mm (5") |
| GENİŞLİK | 76 mm (2.99") |
| DERİNLİK | 2.54 mm (0.01") |
| AĞIRLIK | 298 grams (10.51 oz) |
Feature
- Basit gezinme için Android tabanlı işletim sistemi
- Yüksek gürültülü ortamlarda kullanım için gürültü giderme teknolojisine sahip hoparlör modunda 90 dB SPL'yi aşan yüksek ses seviyesi -
- Acil aramalar ve GPS konum koordinatlarını göndermek için özel Tehlike düğmesi
- Powered over Ethernet bağlantısı, Thales SureLINK'i terminalden 100 metreye kadar uzatır
- Sesli aramalar ve sistem yapılandırması ve izleme için Thales Yönetim Portalına erişim için Thales Softphone uygulaması dahildir
- Özel PTT düğmesiyle Iridium Bas-Konuş (PTT) hazır