iDirect Evolution X1 DVB-S2 Uzaktan Uydu Yönlendirici
In stock
- MARKA:
- IDIRECT
- MODELİ:
- X1
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- iDirect-Evolution-X1-Router
iDirect Evolution X1 DVB-S2 Uzaktan Uydu Yönlendirici
SCADA, Satış Noktası, ATM, Femtosel ve küçük işletme uygulamaları için büyük ölçekli ağlar için ideal maliyet etkin uzaktan paket. Uzaktan yönlendirici DVB-S2/ACM ve Adaptif TDMA, yönlendirme, VLAN işlevselliği, QoS ve isteğe bağlı AES şifrelemesi özelliklerine sahiptir.
Specifications
| MODELİ | X1 |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU İNTERNET |
| MARKA | IDIRECT |
| AĞ | VSAT |
| SIKLIK | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| SERTİFİKALAR | CE COMPLIANCE, FCC, RoHS |
| UZUNLUK | 22.9 cm (9") |
| GENİŞLİK | ["17.3 cm (6.8\")"] |
| DERİNLİK | 4.6 cm (1.8") |
| AĞIRLIK | 0.82 kg (1.8 lb) |