ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Доступний (ASE-9575P-BAGDOCK)
In stock
- БРЕНД:
- ASE
- МОДЕЛЬ:
- BAGDOCK
- ЧАСТИНА #:
- ASE-9575P-BAGDOCK
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ASE-9575P-BAGDOCK
ASE 9575 Extreme BagDock - PTT Enabled (ASE-9575B)
ASE Bag Dock - це сумка для перших респондентів, яка працює як з телефонами Iridium 9575 Extreme, так і з телефонами Iridium 9575 Extreme Push-to-Talk (PTT) (ручні пристрої). ASE Bag Dock спеціально розроблена для швидкого розгортання команд перших респондентів під час природних і техногенних катастроф. Bag Dock ідеально підходить для використання в системах зв'язку екстрених служб або для віддалених чи самотніх польових працівників.
Bag Dock має антену з магнітним кріпленням, яку можна розмістити або на даху автомобіля, або на будь-якій сусідній конструкції, наприклад, на верху тимчасової споруди, щоб забезпечити найкращий можливий "огляд неба" для підключення до Iridium найнадійнішим способом. Цей огляд неба є найкритичнішим при використанні нової потужної служби Iridium Push-to-Talk (PTT) від Iridium.
Використовуйте антену всередині автомобіля, якщо це необхідно, за допомогою присосок на лобовому склі. Bag Dock також усуває необхідність використання зарядного пристрою Iridium, який підключається до основи телефону/ручного пристрою. Він покращує телефон двома способами:
Забезпечує зручний порт підключення, який використовує зарядний пристрій Iridium AC або Cigar / Cigarette Charger.
Покращує звук, постачаючи з Palm Mic (мікрофон-динамік) — іноді його називають "Fist Mic".
Bag Dock має вбудовану батарею, яка може продовжити використання Iridium 9575 до 12-19 годин (залежно від використання). Також у комплекті з bag dock є fist mic/динамік, призначений для підвищення ефективності вашого PTT зв'язку. У комплекті також є допоміжний аудіовхід, якщо вам потрібно інтегруватися в звукову систему автомобіля або використовувати з зовнішнім динаміком.
Bag Dock має міцну канвасову сумку з легкими у використанні липучками для доступу до спеціальних/індивідуальних зон сумки, таких як антена, кабелі тощо. Bag Dock також має підкладку для захисту від ударів і пилу/бруду як для телефону/ручного пристрою Iridium 9575, так і для док-станції та Palm Microphone Speaker. Він забезпечує компактний пакет для зберігання всіх аксесуарів для швидкого та легкого розгортання в будь-який момент — ми вважаємо, що це найбільш компактне рішення, доступне на сьогодні для Iridium 9575.
Specifications
| МОДЕЛЬ | BAGDOCK |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | ASE-9575P-BAGDOCK |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | ASE |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 15 cm |
| ШИРИНА | 11.5 см |
| ГЛИБИНА | 33 cm |
| ВАГА | 1.6 kg (3.5 lbs) |
Feature
[
"Особливості:
- Захисна універсальна сумка-Компактна
- Інтегрована батарея для тривалої роботи
- Швидке розгортання
- Подовжує використання Iridium 9575 до 12-19 годин
- Магнітна антена подвійного режиму (Iridium + GPS)
- Док-станція (крейда) для телефону/ручного пристрою Iridium 9575 та 9575PTT
- Легке заряджання
- Забезпечує покращений мікрофон та динамік для використання в кулаці/долоні
- Єдине рішення для телефонів Iridium 9575 та 9575 PTT
- Підвищує надійність мережі Push-to-Talk (PTT)
- Покращує звук мікрофона та динаміка телефону 9575
- Розгортання стало простим - Все в одному.
- Швидке розгортання
- Підключення до автомобільного живлення постійного струму або зарядного пристрою AC/DC
- Додатковий аудіо роз'єм для інтеграції в автомобіль"
]