ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| ЧАСТИНА # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | ASE |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 33 cm |
| ШИРИНА | 15 cm |
| ГЛИБИНА | 11.5 cm |
| ВАГА | 1.6 kg |
Write a Review