BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- RST740
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Active Antenna (RST740)
Антена BEAM RST740 Iridium Active є маленькою, всенаправленою антеною з високоякісним корпусом. Вона розроблена для роботи на док-станціях та терміналах Iridium, де потрібні довгі RF-кабелі. Цей продукт призначений для використання лише з активними кабелями. Він дозволяє прокладати кабелі від 23 м до понад 100 м (328 футів). Він постачається з блоком живлення [15V DC output].
Коли установка перевищує 20 м / 60’, стає більш економічно вигідним використовувати активну/потужну антени Iridium, яка дозволяє прокладати набагато тонші та дешевші кабелі до 100 м / 300’, що ніколи не було б можливим з пасивною антеною Iridium. Активна антена RST740 буде працювати з усіма продуктами Beam та будь-якими пристроями Iridium, однак вимагає затвердженого кабелю активної антени Beam для використання, щоб керувати підсиленням потужності через RF-лінію до антени.
ЗАУВАЖЕННЯ: Поєднання активної антени зі стандартними кабелями пошкодить антену.
Specifications
| ЧАСТИНА # | RST740 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ОСОБЛИВОСТІ | ACTIVE |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Затверджено Iridium
• Високоякісний корпус
• Активна антена
• Монтаж на стовп/щоглу
• Білий малий розмір/площа
• Всеспрямована
• Підтримує довгі кабельні з'єднання
• Включено блок живлення (необхідно 9-32 VDC)
• Гарантія на ремонт або заміну на 12 місяців