ДИСКОНТИНУВАНО - Антена Beam Dual Mode Iridium / GPS (RST702)
calcActive())">
Beam Dual Mode Iridium / GPS Antenna (RST702)
Антена Beam RST702 двомодова Iridium та GPS, розроблена переважно для морських застосувань. Антена постачається в комплекті з ПВХ-трубкою довжиною 30 см (11,8 дюйма), що дозволяє надійно закріпити її, не піддаючи з'єднувачі впливу навколишнього середовища. Антена обладнана роз'ємом SMA для GPS та SMA для Iridium і буде працювати з усіма продуктами від Beam для відстеження або іншими пристроями на базі Iridium / GPS.
Specifications
| ЧАСТИНА # | RST702 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A |
| ОСОБЛИВОСТІ | GPS, PASSIVE |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HEIGHT | 80,5 mm (3,17 pouces) |
| DIAMETER | 76,2 mm (3 bustos) |
| ВАГА | 127 grammes (0,28 lb) |
Feature
• Іридій затверджено
• Погодно стійкий полімер
• Розроблено для жорстких умов
• SMA з'єднувач
• Дуже низький профіль
• Виготовлено в США
• 12-місячна гарантія на ремонт або заміну
Write a Review