Cobham SAILOR Fleet One Морська Інтернет Система з 10-метровим кабелем (403744A-00591)
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- FLEET ONE
- ЧАСТИНА #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Китай
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
```json
[
"Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One забезпечує глобальний голосовий зв'язок, регіональні IP-дані до 100 кбіт/с та SMS-повідомлення
Маленькі судна, велика потужність
Завдяки своїй компактній, легкій антені та простій установці, SAILOR Fleet One є доступною точкою входу у світ морського супутникового зв'язку, яка забезпечує постійне з'єднання. Він забезпечує надійні голосові дзвінки та підключення до Інтернету за допомогою служби Inmarsat Fleet One, яка використовує потужність вже існуючої супутникової системи Inmarsat-4 для глобального покриття.
Різноманітні застосування
SAILOR Fleet One забезпечує підключення до даних до 100 кбіт/с та голосові дзвінки по одній лінії. Його можливості пропонують значну функціональність зв'язку для власників менших човнів та професійних суден. SAILOR Fleet One може бути маленьким, але він має достатньо потужності, щоб забезпечити велику пропускну здатність для електронної пошти, веб-серфінгу, соціальних мереж, електронних документів/звітності та застосувань Machine-to-Machine (M2M).
Легка установка
Оскільки антена SAILOR Fleet One маленька та легка, її надзвичайно легко встановити. Підключення антени до обладнання під палубою є настільки простим, що зацікавлені власники можуть самостійно виконати установку та обслуговування. У поєднанні з надійним, конкурентоспроможним тарифом на повітряний час, SAILOR Fleet One є ідеальним вступом до супутникового зв'язку для малих суден.
Безпрецедентна родовід
SAILOR Fleet One розроблений за тими ж високими стандартами, що й існуюча лінійка продуктів SAILOR FleetBroadband, яка використовує ті ж супутники Inmarsat-4, що й служба Fleet One. Ця якість підтримується більш ніж 45 000 користувачів по всьому світу. З простотою використання та довговічністю на передньому плані, SAILOR Fleet One можна довіряти для забезпечення надійного, високоякісного зв'язку, чи то під час круїзу в морі, чи то під час риболовлі на життя."
]
```
Specifications
| МОДЕЛЬ | FLEET ONE |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН, СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | SYSTEM |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Флот Один Над Палубою Пристрій
403739A-00581 SAILOR Флот Один Під Палубою Пристрій
403670A-00500 Thrane IP Ручний Термінал включ. Підставка, Провідний
37-107338 SAILOR Антенний Кабель, 10 метрів
83-141368 SAILOR Флот Один CD rom з UIM,QG,IG