Hughes 9211 BGAN HDR Наземний Портативний Супутниковий Інтернет Терминал з WiFi (3500841-0002)
In stock
- БРЕНД:
- HUGHES
- МОДЕЛЬ:
- 9211 BGAN HDR
- ЧАСТИНА #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Наземний Портативний Супутниковий Інтернет Терминал з WiFi
Надійний та легкий Hughes 9211-HDR є бюджетним терміналом високої швидкості передачі даних, ідеальним для медіа, урядів, НУО, мобільних постачальників медичних послуг та інших, хто вимагає найкращого балансу між високою продуктивністю, якістю обслуговування та найнижчою вартістю.
9211-HDR має міцний, компактний та стильний дизайн — найменший і найлегший у світі термінал BGAN з можливістю HDR. Користувачі можуть підключатися на швидкостях потокового широкосмугового зв'язку понад 650 кбіт/с з такими функціями, як вбудований доступ до WiFi для кількох користувачів.
Доступна зовнішня антена з живленням для підтримки довгих RF-кабелів для тимчасових або постійних стаціонарних установок. Користувач навіть має можливість підключити додаткову антену для відстеження транспортних засобів, що дозволяє здійснювати зв'язок на ходу безпосередньо з терміналу 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR дозволяє користувачам надсилати та отримувати IP-трафік через Ethernet та/або 802.11 b/g/n WiFi, а також голос або факс через стандартне телефонне з'єднання. Все базується на IP і пропонує фоновий IP класу 1 або вибіркові, виділені рівні якості обслуговування (QoS).
Мережева служба BGAN HDR від Inmarsat тепер пропонує нові та вищі швидкості потокового відео. Hughes 9211-HDR підтримує найвищі доступні швидкості потокового відео (понад 650 кбіт/с) для передачі відео та інших критично важливих даних з поля. Підтримуються асиметричні швидкості потокового відео, що дозволяє користувачам краще налаштовувати сервіс відповідно до своїх індивідуальних уподобань для контролю та мінімізації витрат.
Інтерфейси
Ethernet з'єднання (RJ45)
POTS з'єднання для голосу та факсу (RJ11)
Зовнішній роз'єм антени
Компас та звуковий сигнал для допомоги у налаштуванні антени
Specifications
| МОДЕЛЬ | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 3500841-0002 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | HUGHES |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN HDR |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 36 HOURS |
| ДОВЖИНА | 232 mm |
| ШИРИНА | 292 мм |
| ГЛИБИНА | 51 mm |
| ВАГА | 2.019 kg |
What's included
Package Contents:
- Hughes 9211-HDR Terminal
- Перезаряджуваний літій-іонний акумулятор
- 5м Ethernet-кабель
- Блок живлення AC/DC, три кабелі IEC, по одному для підключень у Великій Британії, ЄС та США