Супутникове радіо ICOM IC-SAT100 PTT
In stock
- БРЕНД:
- ICOM
- МОДЕЛЬ:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Японія
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
Супутникове радіо ICOM IC-SAT100 PTT
ICOM IC-SAT100 працює через SATELLITE PTT (Push-To-Talk), яка є двосторонньою радіосистемою, що використовує супутникову мережу Iridium®. Його можна використовувати як засіб зв’язку у віддалених ізольованих районах, де немає інфраструктури мобільного зв’язку чи стаціонарної мережі. Навіть якщо інфраструктура наземної мережі стає непридатною для використання внаслідок людських катастроф або природних катаклізмів, SATELLITE PTT може забезпечити стабільне резервне копіювання незалежно від інших мереж. Крім того, на відміну від супутникових телефонів, користувачі IC-SAT100 можуть негайно почати розмову з усіма радіостанціями в одній розмовній групі, просто натиснувши кнопку передачі (PTT).
Супутникове радіо ICOM IC-SAT100 PTT швидко та легко налаштовується за допомогою існуючого командного центру Iridium® і продовжує підтримувати до 15 розмовних груп. Розмовні групи можна спільно використовувати, забезпечуючи глобальну взаємодію між користувачами, навіть якщо використовуються різні трубки Iridium® PTT.
Супутникове радіо ICOM IC-SAT100 PTT пропонує такі ключові функції:
Водонепроникний, пилонепроникний і міцний корпус - забезпечує водонепроникність IP67 (глибина 1 м у воді протягом 30 хвилин) і захист від пилу, що робить його ідеальним для використання в суворих зовнішніх умовах. Радіо також відповідає специфікаціям MIL-STD 810G і має діапазон робочих температур від -30 °C до +60 °C (від -22 °F до 140 °F).
Вбудований аварійний ключ - кнопку, яку легко знайти, можна використовувати в надзвичайних ситуаціях; дозволяючи передати екстрений виклик попередньо запрограмованим користувачам.
Потужний звук - аудіо потужністю 1500 мВт, що виходить із внутрішнього динаміка, забезпечує гучне та чітке спілкування навіть у шумному середовищі.
Тривалий термін служби батареї - Літій-іонний (Li-ion) акумуляторний блок забезпечує до 14,5 годин роботи.
Безпечний зв'язок - забезпечує безпечні розмови з 256-бітним шифруванням AES.
Інші функції включають:
Багатомовний дисплей (англійська, китайська, французька, японська та іспанська)
Антенний роз’єм типу SMA для додаткової зовнішньої антени
Функція AquaQuake™ очищає будь-яку воду, яка може проникнути через решітку динаміка пристрою
Зарядка через USB (тип USB Micro-B)
Specifications
| МОДЕЛЬ | IC-SAT100 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE PTT |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | ICOM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM PTT |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| ШИРИНА | 57.8 mm (2.3 inch) |
| ГЛИБИНА | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| ВАГА | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Що включено:
- Супутникове радіо ICOM IC-SAT100 PTT
- Акумулятор BP-300
- Кліпса для пояса MBB-5
- Антена, FA-S102U
- Настільний зарядний пристрій BC-241
- Адаптер змінного струму, BC-242