Супутниковий телефон Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- БРЕНД:
- INMARSAT
- МОДЕЛЬ:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Іспанія
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 716,21 EUR 716,21 EUR each and save 2%
- Buy 5 for 708,90 EUR 708,90 EUR each and save 3%
- Buy 10 for 694,29 EUR 694,29 EUR each and save 5%
Портативний супутниковий телефон Inmarsat нового покоління забезпечить вам зв’язок у найсуворіших і віддалених місцях.
Надійна трубка, неперевершений час автономної роботи, чудова якість голосу та надійність, яку ви очікуєте від провідного світового постачальника мобільного супутникового зв’язку – IsatPhone 2 забезпечує все це.
Готовий. Надійний. Міцний.
Нове покоління IsatPhone 2 приєднується до IsatPhone Pro у нашому портфоліо кишенькових супутникових телефонів, надаючи більше вибору клієнтам, яким потрібна надійність Inmarsat.
IsatPhone 2 — це надійний телефон для суворого світу. Міцний телефон розроблений таким чином, щоб впоратися з будь-чим, що може кинути на нього природа - від пекучої спеки до вибухів льоду, пустельних піщаних бур або мусонних дощів. Він забезпечує неперевершений час автономної роботи - 8 годин у режимі розмови та до 160 годин у режимі очікування.
Разом дизайн і можливості IsatPhone 2, включаючи функції безпеки, роблять його ідеальним для найвимогливіших користувачів у таких сферах, як державні органи, нафтогазовий сектор, неурядові організації та ЗМІ.
Готовий
Швидка реєстрація в мережі менш ніж за 45 секунд
8 годин у режимі розмови та до 160 годин у режимі очікування
Легко використовувати кількома мовами
Надійний
Працює через глобальні геостаціонарні супутники Inmarsat I-4, забезпечуючи стабільність зв’язку та надійне мережеве з’єднання
Висока якість голосу
Міцний
Працює при температурі від -20°C до +55°C
Захист від пилу, бризок і ударів (IP65, IK04)
Вологостійкість від 0 до 95 відсотків
Чіткий, стійкий до подряпин трансфлективний дисплей, який можна читати при яскравому сонячному світлі
Відеоінструкція Isatphone 2
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: Isatphone 2 ненадійний у північних або гірських районах. Для клієнтів на Алясці, Юконі, СЗТ, Нунавуті, Північному Онтаріо та Північному Квебеку дивіться супутникові телефони Iridium 9555 або Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| ДОСТАВКА ВІД | CALGARY, AB, CANADA |
| МОДЕЛЬ | ISATPHONE 2 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | INMARSAT |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 8 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 160 HOURS |
| ДОВЖИНА | 169 mm (6.7") |
| ШИРИНА | 75 mm (3″) |
| ГЛИБИНА | 36 mm (1.4″) |
| ВАГА | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Що включено
- трубка Isatphone 2
- Акумулятор
- Універсальний мережевий зарядний пристрій з 4 адаптерами
- Автомобільний зарядний пристрій – 10-30 вольт
- Кабель Micro USB
- Дротова гарнітура hands-free
- Ремінець на зап'ясті
- Короткий посібник (8 мовами)
- Гарантійна документація
- Підтримка накопичувача USB
- Кобура
Карта покриття Inmarsat Isatphone

Ця карта є ілюстрацією покриття IsatPhone. Це не надає гарантії щодо функціональності. З листопада 2013 року покриття Alphasat надає перевагу регіону на північ від 44,5 градусів південної широти, і може погіршитися на південь від цієї широти. Покриття Isatphone червень 2015 р.