Intellian GX60HP Ka-діапазон, 65 см (25,6 дюймів) High Power Global Xpress Terminal
Out of stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- GX60
- ЧАСТИНА #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Морська антенна система Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Компактний термінал Global Xpress
GX60 — це компактний морський стабілізований термінал, готовий до використання у високошвидкісній широкосмуговій службі Global Xpress (GX) Inmarsat. Вбудований і оснащений вбудованим модемом GX GX60 легко встановлюється та забезпечує високу швидкість підключення в найкоротші терміни.
Проста і швидка установка
Протягом багатьох років модернізація систем супутникового зв’язку була логістичною проблемою, яка часто залежала від наявності берегового крана та вимагала тривалого перебування в порту.
Невеликі розміри GX60, інтегрована конструкція та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача означають, що оператори можуть встановити та ввести в експлуатацію термінал за стільки ж часу, скільки й систему FleetBroadband. Крім того, зі швидкістю до 50 Мбіт/с GX60 забезпечує високу віддачу від інвестицій.
Повний термінал зв'язку
Стандартне обладнання VSAT під палубами може займати цілі серверні стійки, залежно від конфігурації мережі. Інтегрована конструкція GX60 конденсує кілька компонентів в одній коробці, звільняючи дорогоцінний простір для зберігання на борту.
Підпалубний термінал Intellian GX60 (BDT) містить інтегрований модем Global Xpress і 8-портовий комутатор Ethernet, який забезпечує пряме IP-підключення до стандартного Wi-Fi-маршрутизатора або пристроїв, готових до бортової мережі судна. Після завершення простого процесу встановлення користувачі можуть підключитися до мережі за лічені хвилини.
BDT також оснащений власною антеною Wi-Fi, що дозволяє бездротове підключення до вашого ПК або мобільного пристрою для моніторингу та керування терміналом через програмне забезпечення Intellian Aptus.
Specifications
| МОДЕЛЬ | GX60 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | GX1-62-111 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT GX |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ЧАСТОТА | Ka BAND |
| ВАГА | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Карта покриття Inmarsat Global Xpress (GX).

На цій карті показано очікуване покриття Inmarsat після комерційного впровадження Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Розташування I-5 F4, показане на цій карті, є лише орієнтовним. Ця карта не є гарантією обслуговування. Висвітлення Global Xpress за січень 2017 року.