Морська система супутникового телебачення Intellian s80HD Direct TV (T3-87ATB)
Out of stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- МОДЕЛЬ:
- s80HD
- ЧАСТИНА #:
- T3-87ATB
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-s80HD-System-T3-87ATB
Морська система супутникового телебачення Intellian s80HD Direct TV (T2-878T)
Ласкаво просимо до безперервного WorldView
Intellian s80HD WorldView — це найбільш багатофункціональна система супутникових антен, доступна сьогодні. Під час подорожей Північною Америкою ця дводіапазонна система забезпечує DirecTV у форматі Full HD з усіма функціями, які є у вас вдома, включаючи відеореєстратор, оновлений довідник каналів і можливість для кожного на борту дивитися різні канали одночасно. Коли приходить час зняти якір і відправитися в іншу частину світу, LNB Ku-діапазону WorldView Trio дозволяє системі надавати HDTV по всьому світу.
Intellian WorldView Trio LNB забезпечує глобальне покриття
Пройшли часи перенастроювання складних систем і ручної зміни LNB з кожним переходом на нову зону обслуговування супутника. Технологія Intellian WorldView Trio LNB забезпечує прийом усіх супутників Ku-діапазону по всьому світу. Модуль LNB WorldView Trio запрограмований на автоматичний вибір кожного супутника, що дозволяє морякам насолоджуватися будь-якою послугою супутникового телебачення, просто вибравши правильний супутник із спадного меню та підключивши відповідний приймач. LNB автоматично перемикається на правильну поляризацію та місцеву частоту, необхідні постачальнику супутникових послуг.
Модуль Multi-Switch
Intellian s80HD WorldView стандартно поставляється з модулем Multi-Switch із підтримкою SWM для підключення до 16 супутникових приймачів DirecTV без додаткових розгалужувачів. Multi-Switch підтримує як однопровідне, так і стандартне встановлення, зменшуючи потребу в додатковому обладнанні.
Одночасний прийом Ka і Ku-діапазону
Антенна система s80HD із потрійним рупором забезпечує одночасний прийом двох супутників DIRECTV Ka-діапазону та одного супутника DIRECTV Ku-діапазону, розташованих на 99°W, 101°W та 103°W. Це дозволяє глядачам дивитися всі канали DIRECTV, не змінюючи вручну супутники, так само легко, як і на березі.
Intellian WorldView™ Trio LNB
Технологія Intellian WorldViewTM Trio LNB забезпечує прийом усіх супутників Ku-діапазону по всьому світу. LNB WorldViewTM Trio може приймати всі лінійні поляризації, а також ліву та праву кругову поляризації. Модуль LNB запрограмований на автоматичний вибір LO кожного супутника, що дозволяє водіям користуватися будь-якими послугами супутникового телебачення, просто вибравши цільовий супутник і підключивши супутниковий приймач.
3-осьова стабілізована система
Антена s80HD стабілізована за трьома осями; азимут, висота та поперечний рівень, забезпечуючи швидше та надійніше супутникове відстеження. 3-осьова стабілізація особливо корисна в регіонах поблизу екватора та для суден, які можуть опинитися у бурхливому морі.
Бездротове підключення та мобільний телефон Aptus
Вбудований Wi-Fi ACU забезпечує з’єднання з додатком Aptus App, що забезпечує простий контроль і моніторинг системи, включаючи бібліотеку One-Touch Satellite та оновлення мікропрограми.
Ідентифікація сигналу DVB-S2
Intellian s80HD повністю сумісний із сигналами DVB-S2. Він виявляє, ідентифікує та відстежує супутник, що передає сигнал у форматі DVB-S2. Потрібні відповідний приймач супутникового телебачення та підписка.
Модуль Multi-Switch в комплекті
Intellian s80HD поставляється з модулем Intellian 19” для монтажу в стійку MultiSwitch Module, який дозволяє легко підключати різні типи супутникових приймачів. Вбудована функція SWM спрощує установку, підтримуючи підключення одного проводу до кількох телевізійних приймачів, усуваючи потребу в додатковому обладнанні та кабельних лініях.

Specifications
| МОДЕЛЬ | s80HD |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | T3-87ATB |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE TV |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | DIRECTV |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 83 cm (32.7 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ВАГА | 86,2 kg (190 lb) |
| RADOME HEIGHT | 120.5 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ka-band : 18.3 ~ 18.8 GHz, 19.7~20.2GHz, Ku-band : 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | Ka-band : Circular, Ku-band : Linear / Circular Switchable |
| MINIMUM EIRP | Ka-band : 44 dBW, Ku-band : 43 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 690° |
| ELEVATION RANGE | -15° ~ 110° |
| CROSS-LEVEL RANGE | ±32° |