Морська антенна система Intellian v100 VSAT (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- БРЕНД:
- INTELLIAN
- ЧАСТИНА #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 — це 1,05-метрова система морської антени зв’язку VSAT Ku-діапазону. Завдяки 3-осьовій стабілізованій платформі та покращеній конструкції амортизації вібрацій і ударів v110 може працювати надзвичайно добре на всіх типах кораблів, яким потрібен «завжди ввімкнений» і «високоякісний» широкосмуговий зв’язок, незалежно від того, наскільки суворі погодні та морські умови. V110 можна легко налаштувати для SCPC, широкосмугових або гібридних супутникових мереж із супутниковими модемами iDirect, Comtech Vipersat і Hughes із можливістю ABS (автоматичне перемикання променів). V110 підходить для високошвидкісного Інтернету, оновлення погоди та графіків, електронної пошти, передачі файлів і зображень, відеоконференцій, VoIP, VPN і резервного копіювання бази даних.
V110 має необмежений діапазон азимута для безперервного відстеження без розмотування кабелів в антені. Широкий діапазон кутів підйому від -15 до 120 градусів дозволяє v110 безперебійно приймати сигнал, коли судно рухається поблизу екватора або полярних регіонів.
V110 відповідає вимогам Федеральної комісії з зв’язку (FCC) про відстань у 2 градуси та створено відповідно до надзвичайно високих стандартів Intellian щодо вібрації та ударів. Проста конструкція v110 забезпечує меншу вагу та більшу надійність, ніж будь-яка система конкурента в своєму класі. Завдяки найпростішому дизайну встановлення та найбільш зручному для користувача інтерфейсу, який можна знайти на ринку, v110 гарантує вам абсолютно новий досвід широкосмугового зв’язку на морі.
Specifications
| ЧАСТИНА # | V3-11B |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| БРЕНД | INTELLIAN |
| МЕРЕЖА | VSAT |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 105 cm (41.3 inch) |
| ВАГА | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review