Specifications
| МОДЕЛЬ | 9505A |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | APKT0401 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 3.2 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 30 HOURS |
| ДОВЖИНА | 158 mm |
| ШИРИНА | 62 mm |
| ГЛИБИНА | 59 mm |
| ВАГА | 375 grams (13.2 oz) |
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium є єдиним постачальником справді глобальних супутникових рішень для передачі голосу та даних із повним охопленням землі (включаючи океани, повітряні шляхи та полярні регіони). Телефони Iridium надають основні послуги зв’язку у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні.