Супутниковий телефон Iridium Extreme 9575N безпечного жовтого кольору (CPKTN1901-002)
Out of stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW
- ЧАСТИНА #:
- CPKTN1901-002
- ORIGIN:
- Таїланд
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone-Yellow
Покращена якість голосу, вбудований гучномовець і можливість гучного зв’язку роблять Iridium 9575 розумним вибором.
Iridium 9575 Extreme підтримує SMS, що дозволяє залишатися на зв’язку та ділитися враженнями з іншими за допомогою простих у використанні текстових повідомлень. Надіслати безкоштовне текстове/SMS повідомлення .
Iridium Extreme оснащено програмованою аварійною кнопкою, яка активує критичну швидку реакцію, коли вам це потрібно найбільше. Це єдиний супутниковий телефон із кнопкою SOS із підтримкою GPS із екстреними службами, які підтримуються GEOS Travel Safety Group , включені безкоштовно. Дивіться подробиці .
Iridium 9575 Extreme оснащено службами на основі визначення місцезнаходження (LBS) , які дозволяють визначити позиціонування за допомогою GPS і дозволяють точно вказувати та ділитися своїми координатами з будь-якої точки земної кулі.
Specifications
| МОДЕЛЬ | 9575N EXTREME IN SAFETY YELLOW |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | CPKTN1901-002 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | HANDSET |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 4 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 30 HOURS |
| ДОВЖИНА | 140 mm (5.5") |
| ШИРИНА | 60 mm (2.36") |
| ГЛИБИНА | 27 mm (1.06") |
| ВАГА | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Екстремальні характеристики Iridium 9575
• Служби визначення місцезнаходження з підтримкою GPS
• Відстеження онлайн
• Індивідуальні рішення для різноманітних ринків
• Аксесуари для значного покращення особистого спілкування
• Дизайн кнопки SOS, сумісний із супутниковим пристроєм екстреного сповіщення (SEND).
• Надійне двостороннє глобальне покриття
• Найміцніша супутникова трубка військового класу з коли-небудь створених
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium надає необхідні комунікаційні послуги у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні. Завдяки унікальній складній глобальній групі з 66 з’єднаних супутників на низькій навколоземній орбіті (LEO), мережа Iridium® забезпечує високоякісні з’єднання голосу та даних по всій поверхні планети, включно з повітряними шляхами, океанами та полярними регіонами. Разом зі своєю екосистемою компаній-партнерів Iridium пропонує інноваційний і багатий портфель надійних рішень для ринків, які вимагають справді глобальних комунікацій.
На відстані лише 780 кілометрів від Землі близькість мережі LEO Iridium означає покриття від полюса до полюса, коротший шлях передачі, сильніші сигнали, меншу затримку та коротший час реєстрації, ніж у супутників GEO. У космосі кожен супутник Iridium пов’язаний із чотирма іншими супутниками, створюючи динамічну мережу, яка направляє трафік між супутниками, щоб забезпечити глобальне покриття навіть там, де традиційні локальні системи недоступні.