Трансивер Iridium 9603N SBD
In stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- 9603N
- ЧАСТИНА #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Таїланд
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 174,52 EUR 174,52 EUR each and save 1%
- Buy 20 for 172,76 EUR 172,76 EUR each and save 2%
- Buy 50 for 171,00 EUR 171,00 EUR each and save 3%
- Buy 100 for 167,47 EUR 167,47 EUR each and save 5%
Трансивер Iridium 9603N SBD
Революція в масштабі. Компактний Iridium 9603N — це найменший у світі комерційно доступний двосторонній супутниковий трансивер даних, розроблений для додатків, де обмежений простір і підключення є критичним.
Інноваційний трансивер Iridium 9603 займає одну чверть об’єму та вдвічі менше, ніж Iridium 9602, і поєднує в собі глобальне покриття супутникового угруповання Iridium із низькою затримкою Iridium Short Burst Data Service для забезпечення високонадійного супутникового зв’язку від полюса до полюса.
Завдяки найменшому форм-фактору серед будь-яких комерційних супутникових трансиверів, доступних сьогодні, Iridium 9603 ідеально підходить для програм з обмеженим простором, включаючи системи моніторингу, відстеження та сигналізації. Він також дуже доступний, коштуючи трохи дорожче попереднього покоління Iridium 9602.
Трансивер Iridium 9603, що забезпечує двосторонній зв’язок у надзвичайному масштабі, ще більше розширює базу підключених Iridium користувачів у всьому світі.
Екологічні характеристики
Діапазон робочих температур: від -40ºC до +85ºC
Робочий діапазон вологості: _ 75% RH
Діапазон температур зберігання: від -40ºC до +85ºC
Діапазон вологості при зберіганні: _ 93 % відносної вологості
Радіочастотний інтерфейс
Діапазон частот: від 1616 МГц до 1626,5 МГц
Метод двостороннього друку: TDD (дуплекс у часовій області)
Вхідний/вихідний опір: 50 Ом
Метод мультиплексування: TDMA/FDMA
Вхід живлення постійного струму
Діапазон вхідної напруги живлення: 5,0 В +/- ,5 В постійного струму
Пульсації вхідної напруги живлення: <40 мВ pp
Струм холостого ходу (піковий): 156 мА
Струм холостого ходу (середній): 34 мА
Струм передачі (середній): 145 мА
Струм передачі (піковий): 1,3 А
Споживаний струм (середній): 39 мА
Струм прийому (піковий): 156 мА
Передача повідомлень SBD – середній струм: 158 мА
Передача повідомлень SBD – середня потужність: <= 0,8 Вт
Specifications
| МОДЕЛЬ | 9603N |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | SBDN9603E |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | SATELLITE M2M |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM SBD |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 31.5 mm |
| ШИРИНА | 29.6 mm |
| ГЛИБИНА | 8.1 mm |
| ВАГА | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium є єдиним постачальником справді глобальних супутникових рішень для передачі голосу та даних із повним охопленням землі (включаючи океани, повітряні шляхи та полярні регіони). Телефони Iridium надають основні послуги зв’язку у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні.