Iridium AeroAntenna Фіксована антена на щоглі - Кронштейн (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Фіксована Мачта Антена - Кронштейн Монтаж (AT1621-73)
AeroAntenna Фіксована Мачта Антена, для використання з супутниковими телефонами Iridium 9500, 9505 або 9505A та портативним доком 9570, забезпечує виняткову якість прийому для постійних внутрішніх або морських застосувань. Вона призначена для роботи в вільному повітрі. (Без заземлювальної площини.) Антена AT1621-73 для кріплення на фіксованій мачті є аксесуаром для використання з супутниковими телефонами Iridium та Motorola, а також різними системами портативних док-станцій для фіксованих місць.
Specifications
| ЧАСТИНА # | AT1621-73 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | AEROANTENNA |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| ОСОБЛИВОСТІ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ВАГА | 226,79 gramas |