Iridium AeroAntenna Мобільна постійна антена (AT1621-5)
In stock
- БРЕНД:
- AEROANTENNA
- ЧАСТИНА #:
- AT1621-5
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-AT1621-5-Fixed-Mobile
Ця іридієво-частотна антена (AT1621-5) розроблена для наземних/мобільних застосувань і працюватиме з системами передачі голосу та даних. Антенний кабель довжиною 197 дюймів входить у комплект і приєднується до антени. Антена містить перегородку, щоб її можна було встановити на даху автомобіля лише з одним отвором.
Технічні характеристики
Діаметр: 8,966 см (3,53 дюйма)
Висота: 2,108 см (0,83 дюйма)
Вага: 283,49 грам (10,0 унцій)
(Цей продукт також продається як Beam RST720)
Specifications
| ЧАСТИНА # | AT1621-5 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | AEROANTENNA |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM 9500, IRIDIUM GO! |
| ОСОБЛИВОСТІ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ШИРИНА | 8.966 cm (3.53 in.) |
| ГЛИБИНА | 2,108 cm (0,83 po) |
| ВАГА | 283,49 grammes (10,0 onces) |