Набір кабелів пасивної антени Iridium Beam - 3 м / 9 футів (RST931)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- RST931
- ORIGIN:
- Велика Британія
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Набір кабелів пасивної антени з іридієвим променем - 3 м / 9,8 футів (RST931)
Антенний кабель Beam RST931 Iridium довжиною 3 м (9 футів) забезпечує гнучкий варіант встановлення для дуже компактних інсталяцій, де трансиверний модуль розташовується поблизу антени та попередньо завершується роз’ємами TNC.
• У межах специфікації втрат 3 дБ Iridium
• Мікрохвильовий кабель Times
• TNC завершується для підключення до терміналу та антени
• Повністю перевірено
• Зібрано в Австралії
Specifications
| ЧАСТИНА # | RST931 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| ТИП АКСЕСУАРА | CABLE |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| ДОВЖИНА | 3m (9.8') |
| ВАГА | 0.15 kg (0.33 lbs) |