Iridium GO! WiFi адаптер для смартфона + безкоштовна доставка!!! (AHKT1301) - Б/В
Out of stock
- БРЕНД:
- IRIDIUM
- МОДЕЛЬ:
- GO!
- ЧАСТИНА #:
- AHKT1301
- ORIGIN:
- Малайзія
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Iridium-GO-WiFi-Adapter-Pre-Owned
Iridium GO! Адаптер Wi-Fi для смартфонів на Android та iOS
Iridium GO! створює перше в історії надійне глобальне з’єднання для передачі голосу та даних на вашому смартфоні або до 5 мобільних пристроїв. Нічого страшного. Без плати за роумінг. Просто на зв’язку та на зв’язку, де б ви не були, коли завгодно, за допомогою пристроїв, на які ви покладаєтеся щодня.
Проводьте особисте спілкування далі
Iridium GO! не схожий ні на що, що світ бачив раніше. Цей компактний, міцний і портативний пристрій, який працює від найдальшої мережі в світі, значно розширює можливості будь-якого смартфона, ноутбука або планшета, створюючи точку доступу Wi-Fi із підтримкою супутника в будь-якій точці планети.
Перетворіть свій смартфон
Iridium GO! миттєво перетворює ваш надійний пристрій на глобальний центр комунікацій. Для корпоративних альпіністів і воїнів вихідного дня, окремих осіб, підприємств або урядів, для всіх, хто перебуває в русі, поза межами досяжності або поза мережею на суші чи в морі Iridium GO! забезпечує надійну передачу голосу та даних для вашого смартфона або до 5 мобільних пристроїв.
Революція особистих комунікацій
просто
Iridium GO! забезпечує супутникове підключення для ваших мобільних пристроїв там, де наземні мережі не можуть. Просто підніміть інтегровану антену, і блок живлення від батареї швидко й автоматично підключиться до супутникового угруповання Iridium LEO, щоб створити точку доступу Wi-Fi у будь-якому місці в радіусі приблизно 30,5 метрів (100 футів). Ви можете легко підключити та керувати кількома пристроями в цій зоні за допомогою Iridium GO! додаток.
Універсальний
Iridium GO! підтримує повний спектр глобальних комунікацій, включаючи:
мобільний
Ви можете взяти Iridium GO! де завгодно. Він досить малий, щоб поміститися в кишеню, і, як і інші пристрої Iridium, досить міцний, щоб витримати дощ, пісок, пил і грубе використання. Його можна носити з собою, легко помістити в рюкзак або встановити в транспортних засобах, літаках і човнах для мобільних додатків.
Інноваційний
Поєднуючи найкраще, що пропонують як супутникові, так і стільникові телефони, Iridium GO! є першим у новій категорії персональних супутникових пристроїв підключення. Це також потужна платформа розробки, оптимізована для партнерів Iridium для створення додатків, що ще більше розширює комунікаційні можливості у віддалених місцях.
Доступна ціна
Iridium GO! це доступне рішення для дійсно глобального підключення. Він використовує та розширює наявні довірені пристрої, сумісний з операційними системами Apple і Android і усуває плату за роумінг. Він дозволяє використовувати з’єднання між кількома користувачами та підтримується доступними тарифними планами, які зберігають розумні витрати на передачу голосу та даних.
Ваші мобільні пристрої тепер працюватимуть у будь-якій точці планети
|
Specifications
| МОДЕЛЬ | GO! |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | AHKT1301 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | IRIDIUM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE, IRIDIUM GO! |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ЧАС РОЗМОВИ | UP TO 5.5 HOURS |
| ЧАС ОЧІКУВАННЯ | UP TO 15.5 HOURS |
| ДОВЖИНА | 114 mm (4.5") |
| ШИРИНА | 83 mm (3.25") |
| ГЛИБИНА | 32 mm (1.25") |
| ВАГА | 304 grams (10.72 oz) |
Глобальна карта покриття Iridium

Iridium є єдиним постачальником справді глобальних супутникових рішень для передачі голосу та даних із повним охопленням землі (включаючи океани, повітряні шляхи та полярні регіони). Телефони Iridium надають основні послуги зв’язку у віддалені райони та з них, де інші форми зв’язку недоступні.




