Motorola DP4401e Digital Two-Way Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
calcActive())">
In stock
- БРЕНД:
- MOTOROLA
- ЧАСТИНА #:
- MDH56RDC9RA1AN
- ORIGIN:
- Малайзія
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Motorola-MDH56RDC9RA1AN
870,00 EUR
Без ПДВ:
870,00 EUR
Без ПДВ:
DP4401e Digital Two-WAy Radio UHF Model (MDH56RDC9RA1AN)
Specifications
| ЧАСТИНА # | MDH56RDC9RA1AN |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | TWO-WAY RADIO |
| БРЕНД | MOTOROLA |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | РУЧНИЙ |
| INGRESS PROTECTION | IP 54 |
| ДОВЖИНА | 131 mm |
| ШИРИНА | 59 mm |
| ГЛИБИНА | 22 mm |
Write a Review