Paradigm Hornet 65AA
In stock
- БРЕНД:
- PARADIGM
- МОДЕЛЬ:
- HORNET 65AA
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Paradigm-Hornet-65AA
Paradigm Hornet 65AA
Paradigm Hornet65AA (65 см) — це компактне мобільне рішення Global Xpress Certified, яке поєднує зовнішній інтерфейсний модуль Paradigm (PIM) із повною моторизацією автоматичного отримання. Поєднуючи оптимальну продуктивність і функціональність, серія 65AA забезпечує доступ до найсучасніших супутникових IP-сервісів. Термінал розроблено для забезпечення найкращої продуктивності в мережі Global Xpress.
Термінал Hornet65AA легкий, міцний і швидко розгортається та укладається. Конструкція проста та міцна для швидкої роботи в складних умовах. Подвійна офсетна антена забезпечує максимальну ефективність і оптимальні характеристики випромінювання для покращеної пропускної здатності та доступності даних. У ньому використовується сегментований рефлектор із вуглецевого волокна, що складається з 4 частин, який швидко й точно розгортається без використання інструментів. Вбудоване моторизоване кріплення Az/El забезпечує повністю автоматичний пошук супутників, забезпечуючи фіксацію сигналу менш ніж за 5 хвилин після ввімкнення.
Інтегрований трансивер Ka-діапазону вміщує BUC, PLL LNB і всі відповідні компоненти хвилеводу в герметичному компактному блоці, який не потребує вентиляторів охолодження. Наведення антени відбувається повністю автоматично за допомогою вбудованого інструменту наведення Outdoor PIM. Outdoor PIM попередньо налаштований на глобальний сигнальний канал Inmarsat, що запобігає випадковому наведенню на сусідні супутники.
Штатив виготовлений з алюмінію з регульованими ніжками, які забезпечують низький профіль і широку робочу площу.
Термінал, зовнішній PIM, штатив і всі кабелі постачаються в транспортному футлярі, виготовленому на замовлення.
Specifications
| МОДЕЛЬ | HORNET 65AA |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | PARADIGM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT GX |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОЗМІР АНТЕНИ | 65 cm (25.6 inch) |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧАСТОТА | Ku BAND |
| ВАГА | 29.9kg (hors pélicase) |
Feature
- Сегментований відбивач з вуглецевого волокна 65 см
- 5W трансивер і канал
- Штатив з кріпленням Az/El і базовим блоком трансивера
- Зовнішній блок PIM
- Повна моторизація автоматичного отримання
- Монтажний набір PIM і кабель живлення
- Набір кабелів довжиною 1 м* з PLS
- Кабель Ethernet довжиною 2 м
- Транспортний футляр(и)