Настільна док-станція SatStation для Iridium 9575 Extreme
In stock
- БРЕНД:
- SATSTATION
- МОДЕЛЬ:
- SATSTATION DESKTOP DOCK - IRIDIUM 9575 EXTREME
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- SatStation-Desktop-Dock-9575
Настільна док-станція SatStation для Iridium 9575 Extreme
Насолоджуйтеся всіма функціями, які пропонує док-станція SatStation Hands Free Dock (зв’язок голосу та даних без використання рук) без встановлення! Ця док-станція SatStation Hands Free ідеально підходить для офісу чи дому, а також для портативних ситуацій. Він ефективно розроблений, щоб лежати на рівній поверхні та вписуватися в будь-яке професійне середовище чи командний центр. У режимі «вільні руки» він чудово підходить для конференц-дзвінків. Коли телефон дзвонить, ви можете чути його голосно та чітко завдяки вбудованому динаміку. Оскільки док-станція заряджає ваш супутниковий телефон, ви матимете повністю заряджений телефон, готовий до використання на командному пункті або в дорозі.
Особливості продукту:
- Елегантний і професійний дизайн
- Лежить на рівній поверхні
- Повнодуплексна робота без використання рук
- Робота в двох режимах: гучномовець або приватна розмова (через трубку Privacy Handset)
- Функція гучного зв'язку вимкнена (коли слухавка активована)
- Порт USB для прямого Інтернету або точки доступу Iridium.
— Ехоподавлення та фільтрація фонового шуму
- Конфіденційність Слухавка відповідає на дзвінки, коли її піднімають, і завершує дзвінок, коли кладе трубку
- Гучномовець із додатковим другим зовнішнім динаміком
- Заряджає акумулятор телефону, коли встановлено супутниковий телефон
- Аудіовихід (дозволяє записувати розмови)
- Зроблено в США (Маямі, Флорида)
Specifications
| МОДЕЛЬ | SATSTATION DESKTOP DOCK - IRIDIUM 9575 EXTREME |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| БРЕНД | SATSTATION |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ДОВЖИНА | 12.8" |
| ШИРИНА | 10" |
| ГЛИБИНА | 6" |
| ВАГА | 4.15 lbs |