Подовжувач GSM Thuraya
In stock
- БРЕНД:
- THURAYA
- ЧАСТИНА #:
- GSM
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-GSM
Подовжувач GSM Thuraya
Specifications
| ЧАСТИНА # | GSM |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| БРЕНД | THURAYA |
| МЕРЕЖА | THURAYA |
| СЕРВІС | THURAYA IP |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET |
| СУЗІР'Я | 2 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 216 mm (8.5") |
| ШИРИНА | 216 mm (8.5") |
| ГЛИБИНА | 45 mm |
| ВАГА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Карта покриття Thuraya

Надійна супутникова мережа Thuraya забезпечує покриття у найвіддаленіших місцях, забезпечуючи супутниковий зв’язок без перевантажень, щоб ви завжди були на зв’язку. Від інноваційного супутникового дизайну до надійності кожного пристрою та аксесуара Thuraya, ми пропонуємо справді чудове рішення супутникового зв’язку за межами наземних систем і стільникових мереж.
Мережа Thuraya не охоплює Північну чи Південну Америку.