Thuraya IP + портативний широкосмуговий супутниковий модем
In stock
- БРЕНД:
- THURAYA
- МОДЕЛЬ:
- IP+
- ЧАСТИНА #:
- 9104
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thuraya-IP-Plus-Modem
Забезпечуючи найвищу швидкість IP від терміналу такого розміру, Thuraya IP+ розроблено для підтримки широкого спектру критично важливих програм. Високопортативний Thuraya IP+ можна легко розгорнути з рюкзака до широкосмугового за лічені секунди, дозволяючи вам скористатися перевагами надійного широкосмугового доступу з місць, охоплених розгалуженою супутниковою мережею Thuraya.
Робота. Електронна пошта. Серфінг. Skype. Facebook. Де завгодно.
Високошвидкісні IP-можливості Thuraya IP+ дозволяють користувачам отримувати доступ до корпоративних мереж і спілкуватися з колегами, родиною та друзями через електронну пошту, соціальні мережі та VoIP-програми, де б і коли б це не було потрібно.
Specifications
| ДОСТАВКА ВІД | DUBAI, UAE |
|---|---|
| МОДЕЛЬ | IP+ |
| ЧАСТИНА # | 9104 |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | EUROPE, AFRICA, ASIA, AUSTRALIA |
| MANUFACTURER | HUGHES |
| БРЕНД | THURAYA |
| МЕРЕЖА | THURAYA |
| СЕРВІС | THURAYA IP |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | PORTABLE |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | INTERNET, EMAIL |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 2 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 216 mm (8.5") |
| ШИРИНА | 216 mm (8.5") |
| ГЛИБИНА | 45 mm |
| ВАГА | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Карта покриття Thuraya IP+

Надійна супутникова мережа Thuraya забезпечує покриття у найвіддаленіших місцях, забезпечуючи супутниковий зв’язок без перевантажень, щоб ви завжди були на зв’язку. Від інноваційного супутникового дизайну до надійності кожного пристрою та аксесуара Thuraya, ми пропонуємо справді чудове рішення супутникового зв’язку за межами наземних систем і стільникових мереж.
Мережа Thuraya не охоплює Північну чи Південну Америку.