ASE 9575 Extreme / PTT Office / HQ Docking Station with POTS and Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
calcActive())">
ASE 9575 Extreme / PTT Docking Station with POTS, Office/HQ with Fist Speaker / Mic (ASE-9575P-HQ-P)
The ASE Extreme Dock supports and enhances the power of the 9575 handset s.
Specifications
| ЧАСТ # | ASE-9575P-HQ-P |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | ASE |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | DOCKING STATION |
| СЪВМЕСТИМ С | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДЪЛЖИНА | 33 cm |
| ШИРИНА | 15 cm |
| ДЪЛБОЧИНА | 11.5 cm |
| ТЕГЛО | 1.6 kg |
Write a Review