BEAM Иридиевa Активна Антена (RST740)
In stock
- БРЭНД:
- BEAM
- ЧАСТ #:
- RST740
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Иридиум Активна Антена (RST740)
Beam RST740 Иридиум Активна Антена е малка, всенасочна антена с висококачествен корпус. Тя е проектирана да работи на докове и терминали Iridium BEAM, където са необходими дълги RF кабели. Този продукт е предназначен за употреба само с активни кабели. Позволява дължини на кабелите от 23м до повече от 100м (328 фута). Поставя се с включено захранване [15V DC изход].
Когато инсталацията надвишава 20м / 60’, става по-икономично да се използва активна/захранвана Иридиум антена, която позволява много по-тънки и по-евтини кабели да работят до 100м / 300’, където това никога не би било възможно с пасивна Иридиум антена. Активната антена RST740 ще работи с всички продукти на Beam и всякакви устройства Iridium, но изисква одобрен кабел за активна антена на Beam за употреба, за да управлява усилването на мощността през RF линията до антената.
ЗАБЕЛЕЖКА: Комбинирането на активна антена със стандартни кабели ще повреди антената.
Specifications
| ЧАСТ # | RST740 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | BEAM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СЪВМЕСТИМ С | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | ACTIVE |
| СЕРТИФИКАТИ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Одобрено от Iridium
• Висококачествена кутия
• Активна антена
• Монтиране на стълб/маст
• Бяла малка размер/печат
• Омнидирекционална
• Поддържа дълги кабелни линии
• Включен енергийен разпределител (изисква 9-32 VDC)
• 12-месечна гаранция за ремонт или замяна