Cobham EXPLORER 8100 Drive-Away антена (408157B-50551)
In stock
- БРЭНД:
- COBHAM
- МАДЭЛЬ:
- EXPLORER 8100
- ЧАСТ #:
- 408157B-50551
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-Explorer-8100
Cobham EXPLORER 7100 GX Drive-Away антена
Когато времето е от съществено значение, компактната и надеждна отдалечена антена EXPLORER 7100GX позволява на потребителите достъп до мрежата Inmarsat Global Xpress (GX).
Серия EXPLORER GX
Cobham SATCOM е официален партньор за стартиране на Inmarsat Global Xpress (GX). Няколко предстоящи продукта EXPLORER се разработват специално за работа в мрежата Global Xpress и ще бъдат налични преди въвеждането на услугата през 2014 г. Независимо от приложението, нашият пакет от терминали GX EXPLORER ще осигури надеждността и функционалността, необходими за ефективно свързване на потребителите към GX мрежа.
Теренна комуникация
EXPLORER 7100GX осигурява изключително важна свързаност за разнообразна потребителска база, включително отбрана, вътрешна сигурност, правоприлагане, спешно реагиране, медии, телемедицина, застраховане, отдалечен офис, енергетика и минно дело.
Независимо от приложението, EXPLORER 7100GX предлага непрекъснатост на операциите с отдалечени видеоконференции и интернет облачни услуги, включително глас, радио, данни, факс и стрийминг/излъчване на живо.
Ниска цена, нисък профил
Спестете време и пари - компактната, достъпна, нископрофилна моторизирана антена EXPLORER 7100GX може бързо да се монтира на практически всяко превозно средство за удобство и адаптивност; така че сте готови да се свържете в момента, в който пристигнете на сцената.
Системата разполага с универсален монтажен палет с опционален багажник на покрива или релсов интерфейс за лесен монтаж на различни по-малки превозни средства, включително SUV и ванове.
Кабелно задвижване без луфт
Насладете се на производителност през целия живот, на която можете да се доверите всеки път в най-предизвикателните условия. EXPLORER 7100 осигурява надеждна, безпроблемна работа с минимално количество редовна поддръжка.
Това се постига чрез използването на водещо в индустрията Az/El кабелно задвижване с нулева реакция и прецизно поляризационно задвижване, което, съчетано с ангажимента на Cobham за висококачествено производство, води до висока надеждност.
Прецизна система за автоматично разгръщане
Антената EXPLORER 7100GX ви дава простотата и удобството на управление с едно докосване за безпроблемна конфигурация и превъзходна преносимост.
Контролерът има вграден RF тунер, компас, GPS, GLONASS и сателитно проследяване на наклонена орбита за прецизни и удобни VSAT операции с кола.
Уеб интерфейс
Можете лесно да конфигурирате и дистанционно да наблюдавате сателитното автоматично придобиване на EXPLORER 7100GX чрез удобния за потребителя, графичен потребителски интерфейс (GUI) на стандартен уеб браузър - няма нужда от отделен дисплей.
Лесно наблюдение с TracLRI Live Remote Interface на EXPLORER 7100GX означава, че можете лесно да проверявате сателитната производителност - чрез компютър, таблет или смартфон - гарантирайки способността ви да останете свързани.
Specifications
| МАДЭЛЬ | EXPLORER 8100 |
|---|---|
| ЧАСТ # | 408157B-50551 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | COBHAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT GX |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 100 cm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ka BAND |
Feature
• Компактна система за автоматично разгръщане и задвижване
• Лесен за настройка и използване
• Търговска захранваща верига Ka Band с 5W BUC
• 1,0 м композитен рефлектор от смола/влакна
• Система за кабелно задвижване с изключително нисък луфт
• Интегриран основен модул Inmarsat GX®
• LCD дисплей и уеб-базиран потребителски интерфейс

Тази карта изобразява очакваното покритие на Inmarsat след търговското въвеждане на Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Позицията на I-5 F4, показана на тази карта, е само ориентировъчна. Тази карта не представлява гаранция за обслужване. Global Xpress покритие януари 2017 г.