Cobham EXPLORER 8100GX Drive-Away антена (408157C-50111)
Out of stock
- БРЭНД:
- COBHAM
- МАДЭЛЬ:
- EXPLORER 8100GX
- ЧАСТ #:
- 408157C-50111
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Cobham-Explorer-8100GX
Cobham EXPLORER 8100GX антена с автоматично придобиване и отдалечаване
Разработена изцяло вътрешно от Cobham SATCOM, еднометровата EXPLORER 8100GX Auto-Acquire Drive-Away антена е проектирана да предлага несравнима производителност, осигурявайки висококачествена свързаност в мрежата Inmarsat Global Xpress (GX).
Непрекъсната комуникация
Можете да се насладите на непрекъснати услуги за свързаност с EXPLORER 8100GX, дори ако превозното средство се люлее поради силен вятър или влизане и излизане от хора, благодарение на нашата уникална система „Динамична корекция на насочване“. Технологията позволява висока степен на точност на насочване, тъй като антената автоматично се настройва, за да компенсира движението.
Водещ в индустрията
EXPLORER 8100 разполага с водещо в индустрията бързо спътниково придобиване с насочване, постигано обикновено за по-малко от четири минути, което прави свързването със сателит бърз и лесен процес. Системата за сменяемо захранване позволява на потребителите да променят честотните ленти от GX към Ku-обхват и KA-SAT, осигурявайки пълен избор какви услуги да използват през целия живот на антената.
Надежден EXPLORER
EXPLORER 8100GX е разработен изцяло вътрешно от Cobham SATCOM. Той разполага с истински дизайн EXPLORER, осигуряващ висококачествена свързаност, която е налична дори когато други антени биха загубили връзката си със сателита. На полето това означава, че можете да разчитате на EXPLORER 8100GX да ви осигури жизненоважни и глобални комуникации, независимо от условията.
Specifications
| МАДЭЛЬ | EXPLORER 8100GX |
|---|---|
| ЧАСТ # | 408157C-50111 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | COBHAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT GX |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 100 cm |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| ЧЕСТОТА | Ka BAND |
Feature
• Компактна система за автоматично разгръщане и задвижване
• Лесен за настройка и използване
• Търговска захранваща верига Ka Band с 5W BUC
• 1,0 м композитен рефлектор от смола/влакна
• Система за кабелно задвижване с изключително нисък луфт
• Интегриран основен модул Inmarsat GX®
• LCD дисплей и уеб-базиран потребителски интерфейс

Тази карта изобразява очакваното покритие на Inmarsat след търговското въвеждане на Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Позицията на I-5 F4, показана на тази карта, е само ориентировъчна. Тази карта не представлява гаранция за обслужване. Global Xpress покритие януари 2017 г.