Cobham SAILOR Fleet One Морска интернет система с 10 метра кабел (403744A-00591)
In stock
- БРЭНД:
- COBHAM
- МАДЭЛЬ:
- FLEET ONE
- ЧАСТ #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Китай
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
[
"Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One предоставя глобален глас, регионални IP данни до 100kbps и SMS текстови съобщения
Малки съдове, голяма мощ
С компактната си, лека антена и лесната инсталация, SAILOR Fleet One е икономичен вход към света на морската сателитна комуникация, който ви държи свързани по всяко време. Той позволява надеждни гласови повиквания и интернет свързаност чрез услугата Fleet One на Inmarsat, която използва мощта на установената сателитна констелация Inmarsat-4 за глобално покритие.
Разнообразни приложения
SAILOR Fleet One позволява свързаност с данни до 100kbps и гласови повиквания на една линия. Неговите възможности предлагат значителна комуникационна функционалност за собствениците на по-малки лодки и професионални съдове. SAILOR Fleet One може да е малък, но предлага достатъчно мощ, за да осигури много пропускателна способност за имейли, уеб сърфиране, социални медии, електронни документи/отчети и приложения за Машина към Машина (M2M).
Лесна инсталация
Поради малкия и лек размер на антената SAILOR Fleet One, инсталацията е изключително лесна. Свързването на антената с оборудването под палубата е достатъчно просто, че запалените собственици могат да се справят с инсталацията и поддръжката сами. В комбинация с надеждно, конкурентно ценообразуване на времето за въздушна комуникация, SAILOR Fleet One е перфектното въведение в сателитната комуникация за малки плавателни съдове.
Непревъзходен произход
SAILOR Fleet One е проектиран по същите високи стандарти като съществуващата продуктова линия SAILOR FleetBroadband, която използва същите сателити Inmarsat-4 като услугата Fleet One. На това качество разчитат повече от 45,000 потребители по целия свят. С лесната употреба и издръжливост на преден план, SAILOR Fleet One може да се доверите да предоставя надеждни, висококачествени комуникации, независимо дали плавате в открито море или ловите риба за прехрана."
]
Specifications
| МАДЭЛЬ | FLEET ONE |
|---|---|
| ЧАСТ # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН, САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | COBHAM |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | SYSTEM |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
403050C-00581 SAILOR Флот One Над палубата единица
403739A-00581 SAILOR Флот One Под палубата единица
403670A-00500 Thrane IP Ръчен телефон incl. Cradle, Wired
37-107338 SAILOR Антенен кабел, 10 метра
83-141368 SAILOR Флот One CD rom с UIM,QG,IG