Hughes 9211 BGAN HDR Наземен Портативен Спътников Интернет Терминал с WiFi (3500841-0002)
In stock
- БРЭНД:
- HUGHES
- МАДЭЛЬ:
- 9211 BGAN HDR
- ЧАСТ #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Съединени щати
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Портативен сателитен интернет терминал с WiFi
Здравият и лек Hughes 9211-HDR е икономичен терминал с висока скорост на данни, идеален за медии, правителства, НПО, мобилни доставчици на здравни услуги и много други, които изискват най-доброто съотношение между висока производителност, качество на услугата и най-ниска цена.
9211-HDR се гордее с издръжлив, компактен и елегантен дизайн - най-малкият и най-лек BGAN с HDR възможности в света. Потребителите могат да се свързват с скорости на стрийминг широколентов интернет над 650 kbps с функции като вграден, многопотребителски WiFi достъп.
Външна захранвана антена е налична, за да поддържа дълги RF кабелни връзки за временно или постоянно инсталиране на фиксирани места. Потребителят дори има свободата да свърже аксесоар за проследяване на превозни средства, позволявайки комуникации в движение директно от терминала 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR позволява на потребителите да изпращат и получават IP трафик чрез Ethernet и/или 802.11 b/g/n WiFi и глас или факс чрез стандартна телефонна връзка. Всичко е базирано на IP и предлага клас 1 фонов IP или избираеми, специализирани нива на качество на услугата (QoS).
Мрежата за услуги на Inmarsat BGAN HDR сега предлага нови и по-високи скорости на стрийминг. Hughes 9211-HDR поддържа най-високите налични скорости на стрийминг (над 650 kbps) за предаване на видео и други критични данни от полето. Поддържат се асиметрични скорости на стрийминг, позволявайки на потребителите да настроят услугата според индивидуалните си предпочитания, за да контролират и минимизират разходите.
Интерфейси
Ethernet връзка (RJ45)
POTS връзка за глас и факс (RJ11)
Външен антена конектор
Компас и звуков тон за помощ при насочване на антената
Specifications
| МАДЭЛЬ | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ЧАСТ # | 3500841-0002 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЭНД | HUGHES |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT BGAN HDR |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, PORTABLE |
| ТИП АКСЕСОАР | TERMINAL |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85176200"] |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 3 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 36 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 232 mm |
| ШИРИНА | 292 мм |
| ДЪЛБОЧИНА | 51 mm |
| ТЕГЛО | 2.019 kg |
What's included
Package Contents:
- Hughes 9211-HDR терминал
- Презареждаема литиево-йонна батерия
- 5м Ethernet кабел
- AC/DC адаптер, три IEC кабела, по един за UK, EU и US връзки