Intellian GX60HP Ka-band, 65 см (25,6") High Power Global Xpress терминал
Out of stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- GX60
- ЧАСТ #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-GX60HP-System
Intellian v60GX VSAT морска антенна система (V60GX)
Компактен терминал Global Xpress
GX60 е компактен морски стабилизиран терминал, готов за използване във високоскоростната широколентова услуга Global Xpress (GX) на Inmarsat. Изграден и доставен с интегриран GX модем, GX60 се инсталира лесно и осигурява високоскоростна връзка за нула време.
Лесен и бърз монтаж
В продължение на много години надграждането на сателитните комуникационни системи е логистично предизвикателство, което често разчита на наличието на кран на брега и изисква продължително време в пристанището.
Малкият размер, интегрираният дизайн и интуитивният потребителски интерфейс на GX60 означават, че операторите могат да инсталират и пуснат в експлоатация терминала за същото време като FleetBroadband система. Освен това, със скорости до 50Mbps, GX60 осигурява силна възвръщаемост на инвестицията.
Пълен комуникационен терминал
Стандартното VSAT подпалубно оборудване може да заема цели сървърни стелажи, в зависимост от мрежовата конфигурация. Интегрираният дизайн на GX60 кондензира множество компоненти в една кутия, освобождавайки ценно място за съхранение на борда.
Подпалубният терминал Intellian GX60 (BDT) включва интегрирания модем Global Xpress и 8-портов Ethernet превключвател, който позволява директна IP свързаност към стандартен Wi-Fi рутер или устройства, готови за бордова мрежа на кораба. След като простият процес на инсталиране приключи, потребителите могат да бъдат онлайн за няколко минути.
BDT е оборудван и със собствена Wi-Fi антена, позволяваща безжична връзка с вашия компютър или мобилно устройство за наблюдение и контрол на терминала чрез софтуера Aptus на Intellian.
Specifications
| МАДЭЛЬ | GX60 |
|---|---|
| ЧАСТ # | GX1-62-111 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | INMARSAT |
| ОБСЛУЖВАНЕ | INMARSAT GX |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ЧЕСТОТА | Ka BAND |
| ТЕГЛО | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Карта на покритието на Inmarsat Global Xpress (GX).

Тази карта изобразява очакваното покритие на Inmarsat след търговското въвеждане на Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Позицията на I-5 F4, показана на тази карта, е само ориентировъчна. Тази карта не представлява гаранция за обслужване. Global Xpress покритие януари 2017 г.