Intellian s80HD Direct TV морска сателитна телевизионна система (T3-87ATB)
Out of stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- МАДЭЛЬ:
- s80HD
- ЧАСТ #:
- T3-87ATB
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-s80HD-System-T3-87ATB
Intellian s80HD директна морска сателитна телевизионна система (T2-878T)
Добре дошли в един непрекъснат WorldView
Intellian s80HD WorldView е сателитната антенна система с най-много функции, налична днес. Когато пътувате в Северна Америка, тази двулентова система предоставя DirecTV във full HD с всички функции, които имате у дома, включително DVR, актуален справочник за канали и възможността всеки на борда да гледа различни канали едновременно. Когато дойде време да вдигнете котва и да се отправите към друга част на света, Ku-band WorldView Trio LNB позволява на системата да предоставя HDTV по целия свят.
Intellian WorldView Trio LNB осигурява глобално покритие
Отминаха дните на преконфигуриране на сложни системи и ръчна смяна на LNB с всеки кросоувър в нова сателитна зона на обслужване. Технологията WorldView Trio LNB на Intellian позволява приемането на всички Ku-Band сателити по целия свят. LNB модулът WorldView Trio е програмиран да избира всеки сателит автоматично, което позволява на моряците да се наслаждават на всяка сателитна телевизионна услуга, като просто изберат правилния сателит от падащото меню и свържат съответния приемник. LNB автоматично превключва на правилната поляризация и локална честота, изисквани от доставчика на сателитни услуги.
Модул с множество превключватели
Intellian s80HD WorldView се предлага стандартно с модул Multi-Switch с възможност за SWM за свързване на до 16 сателитни приемника DirecTV без допълнителни сплитери. Multi-Switch поддържа както единичен проводник, така и стандартни инсталации, намалявайки необходимостта от допълнителен хардуер.
Едновременно приемане на Ka и Ku-Band
Антенната система s80HD с нейния троен захранващ клаксон ви осигурява едновременно приемане на два сателита DIRECTV Ka-Band и един сателит DIRECTV Ku-Band, разположени на 99°W, 101°W и 103°W. Това позволява на зрителите да гледат всички DIRECTV канали без ръчна смяна на сателитите, толкова лесно, колкото правите на брега.
Intellian WorldView™ Trio LNB
Технологията WorldViewTM Trio LNB на Intellian позволява приемането на всички Ku-Band сателити по целия свят. WorldViewTM Trio LNB може да приема всички линейни поляризации, както и лява и дясна кръгова поляризация. Модулът LNB е програмиран да избира автоматично LO на всеки сателит, което позволява на плаващите да се наслаждават на всякакви сателитни телевизионни услуги, като просто избират целеви сателит и свързват сателитен приемник.
3-осна стабилизирана система
Антената s80HD е стабилизирана в три оси; азимут, елевация и напречно ниво, осигурявайки по-бързо и по-надеждно сателитно проследяване. Стабилизацията по 3 оси е особено полезна в региони близо до екватора и за плавателни съдове, които могат да се окажат в бурно море.
Безжична връзка и Aptus mobile
Вграденият Wi-Fi ACU позволява свързване с приложението Aptus, което позволява лесен контрол и наблюдение на системата, включително сателитна библиотека с едно докосване и актуализации на фърмуера.
DVB-S2 Идентификация на сигнала
Intellian s80HD е напълно съвместим с DVB-S2 сигнали. Той открива, идентифицира и проследява сателит, предаващ DVB-S2 формат на сигнала. Необходим е приемник за сателитна телевизия и абонамент.
Включен модул с множество превключватели
Intellian s80HD идва с Intellian 19” MultiSwitch модул за монтиране в стелаж, който ви позволява безпроблемно да свързвате различни видове сателитни приемници. Вградената възможност за SWM опростява инсталацията, като поддържа инсталация с един проводник към множество телевизионни приемници, елиминирайки необходимостта от допълнителен хардуер и кабели.

Specifications
| МАДЭЛЬ | s80HD |
|---|---|
| ЧАСТ # | T3-87ATB |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE TV |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | DIRECTV |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 83 cm (32.7 inch) |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| ТЕГЛО | 86,2 kg (190 lb) |
| RADOME HEIGHT | 120.5 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ka-band : 18.3 ~ 18.8 GHz, 19.7~20.2GHz, Ku-band : 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | Ka-band : Circular, Ku-band : Linear / Circular Switchable |
| MINIMUM EIRP | Ka-band : 44 dBW, Ku-band : 43 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 690° |
| ELEVATION RANGE | -15° ~ 110° |
| CROSS-LEVEL RANGE | ±32° |