Intellian v100 VSAT морска антенна система (V3-11B)
calcActive())">
Out of stock
- БРЭНД:
- INTELLIAN
- ЧАСТ #:
- V3-11B
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V100-System-V3-11B
Intellian v110 е 1,05-метрова Ku-band морска VSAT комуникационна антенна система. Със своята 3-осна стабилизирана платформа и подобрен дизайн за потискане на вибрации и удари, v110 може да работи изключително добре на всички видове кораби, които изискват „винаги включени“ и „висококачествени“ широколентови комуникации, независимо колко тежки са времето и морските условия. V110 може лесно да се конфигурира за SCPC, широколентови или хибридни сателитни мрежи със сателитни модеми iDirect, Comtech Vipersat и Hughes с възможност за ABS (автоматично превключване на лъча). V110 е подходящ за високоскоростен интернет, актуализации на времето и графики, имейл, прехвърляне на файлове и изображения, видеоконференция, VoIP, VPN и архивиране на база данни.
V110 има неограничен диапазон на азимута за непрекъснато проследяване без разопаковане на кабелите в антената. Широкият диапазон на издигане от -15 до 120 градуса позволява на v110 да има безпроблемно приемане на сигнала, докато корабът пътува близо до екватора или полярните региони.
V110 отговаря на изискването за 2-градусово разстояние на FCC и е изграден според изключително високите стандарти на Intellian за вибрации и удари. Опростеният дизайн на v110 предлага по-леко тегло и по-голяма надеждност от която и да е конкурентна система в този клас. С най-лесния дизайн за инсталиране и най-удобния за потребителя интерфейс, който можете да намерите на пазара, v110 гарантира, че ще имате изцяло ново широколентово изживяване в морето.
Specifications
| ЧАСТ # | V3-11B |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| БРЭНД | INTELLIAN |
| СЕТКА | VSAT |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАЗМЕР НА АНТЕНАТА | 105 cm (41.3 inch) |
| ТЕГЛО | Environ. 128 kg (282 lb) |
| RADOME HEIGHT | 151.0 cm (59.63 inch) |
| RADOME DIAMETER | 138 cm (54.3 inch) |
| AZIMUTH RANGE | Unlimited |
| ELEVATION RANGE | -20° ~ 115° |
| CROSS-LEVEL RANGE | Up to ±37° |
Write a Review