Specifications
| МАДЭЛЬ | 9505A |
|---|---|
| ЧАСТ # | APKT0401 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | РЪЧЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | HANDSET |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, TEXT MESSAGING |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР | UP TO 3.2 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 30 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 158 mm |
| ШИРИНА | 62 mm |
| ДЪЛБОЧИНА | 59 mm |
| ТЕГЛО | 375 grams (13.2 oz) |
Карта на глобалното покритие на Iridium

Iridium е единственият доставчик на наистина глобални сателитни решения за глас и данни с пълно покритие на земята (включително океани, въздушни пътища и полярни региони). Телефоните Iridium предоставят основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация.