Сателитен телефон Iridium Extreme 9575N (CPKTN1901)
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- 9575N EXTREME
- ЧАСТ #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1203,37 € 1203,37 € each and save 2%
- Buy 5 for 1191,09 € 1191,09 € each and save 3%
- Buy 10 for 1166,53 € 1166,53 € each and save 5%
Подобреното качество на гласа, вграденият високоговорител и възможността за свободни ръце правят Iridium 9575 интелигентният избор.
Iridium 9575 Extreme е активиран за SMS, което ви позволява да поддържате връзка и да споделяте опит с другите чрез лесни за използване текстови съобщения. Изпратете безплатен текст / SMS съобщение .
Iridium Extreme е оборудван с програмируем авариен бутон, който активира критична, бърза реакция, когато имате най-голяма нужда. Това е единственият сателитен телефон с GPS активиран SOS бутон със спешни услуги, поддържани от GEOS Travel Safety Group , включени без допълнително заплащане. Вижте подробности .
Iridium 9575 Extreme е оборудван с услуги, базирани на местоположение (LBS), позволяващи GPS позициониране и ви позволяват да посочите и споделяте вашите координати от всяка точка на земното кълбо.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| ДОСТАВКА ОТ | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| МАДЭЛЬ | 9575N EXTREME |
| ЧАСТ # | CPKTN1901 |
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | РЪЧЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | HANDSET |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ПОДДЪРЖАНИ ЕЗИЦИ | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ВРЕМЕ ЗА РАЗГОВОР | UP TO 4 HOURS |
| ВРЕМЕ НА ГОТОВНОСТ | UP TO 30 HOURS |
| ДЪЛЖИНА | 140 mm (5.5") |
| ШИРИНА | 60 mm (2.36") |
| ДЪЛБОЧИНА | 27 mm (1.06") |
| ТЕГЛО | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Екстремни характеристики
• GPS-активирани базирани на местоположение услуги
• Онлайн проследяване
• Персонализирани решения за различни пазари
• Аксесоари за значително подобряване на личната комуникация
• Дизайн на SOS бутон, съвместим със сателитно устройство за спешно известяване (SEND).
• Надеждно двупосочно глобално покритие
• Най-здравият военен сателитен телефон, създаван някога
What's included
Карта на глобалното покритие на Iridium

Iridium предоставя основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация. Захранвана от уникално усъвършенствано глобално съзвездие от 66 кръстосано свързани сателита в ниска земна орбита (LEO), мрежата Iridium® осигурява висококачествени връзки за глас и данни по цялата повърхност на планетата, включително през дихателните пътища, океаните и полярните региони. Заедно със своята екосистема от партньорски компании, Iridium предоставя иновативно и богато портфолио от надеждни решения за пазари, които изискват наистина глобални комуникации.
Само на 780 километра от Земята, близостта на мрежата LEO на Iridium означава покритие от полюс до полюс, по-къс път на предаване, по-силни сигнали, по-ниска латентност и по-кратко време за регистрация, отколкото при GEO сателитите. В космоса всеки сателит Iridium е свързан с до четири други, създавайки динамична мрежа, която насочва трафика между сателитите, за да осигури глобално покритие, дори когато традиционните локални системи не са налични.