Трансивър Iridium 9603N SBD
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- МАДЭЛЬ:
- 9603N
- ЧАСТ #:
- SBDN9603E
- ORIGIN:
- Тайланд
- Warranty:
- 12 МЕСЕЦА
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9603N-SBD-Transceiver
- Buy 5 for 3490,19 € 3490,19 € each and save 1%
- Buy 20 for 3454,94 € 3454,94 € each and save 2%
- Buy 50 for 3419,68 € 3419,68 € each and save 3%
- Buy 100 for 3349,17 € 3349,17 € each and save 5%
Трансивър Iridium 9603N SBD
Революция в мащаба, компактният Iridium 9603N е най-малкият в света наличен в търговската мрежа двупосочен приемо-предавател за сателитни данни, проектиран за приложения, където пространството е на първо място и свързаността е критична.
Една четвърт от обема и половината от отпечатъка на Iridium 9602, иновативният приемо-предавател Iridium 9603 съчетава глобалното покритие на спътниковото съзвездие Iridium с ниската латентност на Iridium Short Burst Data Service, за да осигури изключително надеждна сателитна комуникация от полюс до полюс.
С най-малкия форм-фактор от всеки комерсиален сателитен приемо-предавател, наличен днес, Iridium 9603 е идеален за приложения с ограничено пространство, включително системи за наблюдение, проследяване и алармени системи. Освен това е много достъпен, струвайки малко повече от предишното поколение Iridium 9602.
Предоставяйки двупосочна комуникация в забележителен мащаб, трансивърът Iridium 9603 допълнително разширява потребителската база, свързана с Iridium по целия свят.
Екологични спецификации
Работен температурен диапазон: -40ºC до +85ºC
Работен диапазон на влажност: _ 75% RH
Температурен диапазон на съхранение: -40ºC до +85ºC
Диапазон на влажност при съхранение: _ 93 % RH
RF интерфейс
Честотен обхват: 1616 MHz до 1626,5 MHz
Метод на двустранен печат: TDD (дуплекс във времеви домейн)
Входно/изходно съпротивление: 50 ома
Метод на мултиплексиране: TDMA/FDMA
Вход за постоянен ток
Диапазон на захранващото входно напрежение: 5.0V +/- .5V DC
Пулсации на захранващото входно напрежение: <40mV pp
Ток на празен ход (пик): 156mA
Ток на празен ход (среден): 34mA
Предавателен ток (среден): 145mA
Предавателен ток (пиков): 1.3A
Ток на получаване (среден): 39mA
Ток на приемане (пиков): 156mA
Прехвърляне на SBD съобщения – среден ток: 158mA
Прехвърляне на SBD съобщения – Средна мощност: <= 0,8 W
Specifications
| МАДЭЛЬ | 9603N |
|---|---|
| ЧАСТ # | SBDN9603E |
| ВИД НА ПРОДУКТА | SATELLITE M2M |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM SBD |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | МОРСКИ, АВТОМОБИЛЕН |
| POWER REQUIREMENTS | +5 V +/- 0.5 V |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| APPLICATIONS | ENVIRONMENT & SAFETY MONITORING, FLEET MANAGEMENT, PERSONNEL & ASSET TRACKING, REMOTE AUTOMATION & CONTROL |
| СЕРТИФИКАТИ | CE COMPLIANCE, FCC |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
| ДЪЛЖИНА | 31.5 mm |
| ШИРИНА | 29.6 mm |
| ДЪЛБОЧИНА | 8.1 mm |
| ТЕГЛО | 11.4 gr |
Feature
Features
- Single header connector for Power & On/Off Control
- RS232 Interface (Simple AT command interface)
- Network Available
- Light weight (11.4 grams)
- Small single board transceiver (34.5mm X 29.6mm X 8.1mm)
- Iridium Short Burst Data service
- Mobile originated messages up to 340 bytes
- Mobile terminated messages up to 270 bytes
- Low, uniform global latency (less than 1 minute)
- Coverage in areas not serviced by cellular
Карта на глобалното покритие на Iridium

Iridium е единственият доставчик на наистина глобални решения за сателитен глас и данни с пълно покритие на земята (включително океани, въздушни пътища и полярни региони). Телефоните Iridium предоставят основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация.