Иридиевa AeroAntenna Фиксирана Мачта Антена - Монтаж на скоба (AT1621-73)
Иридий AeroAntenna Fixed Mast Antenna - Монтаж на скоба (AT1621-73)
AeroAntenna Fixed Mast Antenna, за употреба с Иридий 9500, 9505 или 9505A сателитни телефони и 9570 преносима докинг станция, предлага изключителна производителност на приемане за постоянни приложения в сгради или морски условия. Проектирана е за работа на открито. (Без земна плоскост.) Антената AT1621-73 с фиксиран мачт Иридий е предназначена за употреба с Иридий и Моторола сателитни телефони и различни системи за преносими докинг станции на фиксирани места.
Specifications
| ЧАСТ # | AT1621-73 |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ТЕЛЕФОН |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | AEROANTENNA |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM VOICE |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, МОРСКИ |
| ТИП АКСЕСОАР | ANTENNA |
| РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СЪВМЕСТИМ С | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| ТЕГЛО | 226,79 gramas |