Iridium Certus Maritime 1 GB план (3-месечен ангажимент)
In stock
- БРЭНД:
- IRIDIUM
- ЧАСТ #:
- CERTUS MARITIME 1 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-1-GB-PLAN
Стандартният месечен абонаментен план на Iridium предлага удобството на надеждните, навсякъде гласови и информационни комуникации на Iridium, без да е необходимо да се тревожите за изтичане на предплатен акаунт или за нисък баланс.
| IRIDIUM CERTUS 1 GB ПЛАНА | |
|---|---|
| ТАКСА ЗА АКТИВАЦИЯ | $0,00 |
| МЕСЕЧНА ВКЛЮЧИТЕЛНА ДОБАВКА | 1 GB |
| МЕСЕЧЕН АБОНАМЕНТ | 1425,00 щ.д |
| ИЗВЪН РАЗРЕШЕНИЕТО (НА MB) | 2,95 щ.д |
| МИНИМАЛЕН СРОК НА ДОГОВОРА | 3 МЕСЕЦА |
| ТАКСА ЗА ПРЕДСРОЧНО ПРЕКРАТЯВАНЕ | 1995,00 щ.д |
| НАЛИЧНО ОБЕДЯВАНЕ НА DSG (ДИНАМИЧНО ГРУПОВО СПОДЕЛЯНЕ). | ДА |
| DSG ДОПЪЛНИТЕЛНА ТАКСА | 10% |
| ПУБЛИЧЕН СТАТИЧЕН IP (НА МЕСЕЦ) | 40,00 щатски долара |
| ИНТЕГРА КОНТРОЛ (НА МЕСЕЦ) | 80,00 щ.д |
| IRIS LBS (НА МЕСЕЦ) | 15,00 щ.д |
| СКОРОСТИ ЗА ПОТОЧНО ПРЕДАВАНЕ НА ДАННИ | |
|---|---|
| 14,4 KBPS | US$1,99/МИНУТА |
| 28 KBPS | US$2,99/МИНУТА |
| 40 KBPS | US$3,99/МИНУТА |
| 56 KBPS | US$6,99/МИНУТА |
| 96 KBPS | 8,99 US$/МИНУТА |
| 128 KBPS | US$12,95/МИНУТА |
| 256 KBPS | US$19,95/МИНУТА |
| ГЛАСОВИ ЦЕНИ | |
|---|---|
| МОБИЛЕН ИЛИ СТАЦИОНАРЕН | US$0,99/МИНУТА |
| ДРУГИ ТЕЛЕФОНИ IRIDIUM | 0,75 US$/МИНУТА |
| ДРУГИ САТЕЛИТНИ МРЕЖИ | US$16,95/МИНУТА |
| ГЛАСОВА ПОЩА | 0,75 US$/МИНУТА |
| КРАТКИ КОДОВЕ | 0,75 US$/МИНУТА |
| СИГНАЛИ И ДРУГИ ОБАЖДАНИЯ | US$0,99/МИНУТА |
| ИЗПОЛЗВАНЕ НА МЕСТЕН НОМЕР | 1,25 US$/МИНУТА |
| ЧРЕЗ 2 ЕТАП | 1,25 US$/МИНУТА |
| ПРЕПРЕХВЪРЛЯНЕ НА ОБАЖДАНЕТО КЪМ ГЛАСОВА ПОЩА | 0,00 щ.д |
| ПОДДРЪЖКА НА КЛИЕНТИ | 0,00 щ.д |
За да деактивирате тази услуга, трябва да бъде предоставено писмено предизвестие от минимум 30 дни.
Specifications
| ЧАСТ # | CERTUS MARITIME 1 GB PLAN |
|---|---|
| ВИД НА ПРОДУКТА | САТЕЛИТЕН ИНТЕРНЕТ |
| ОБЛАСТ НА УПОТРЕБА | 100% GLOBAL |
| БРЭНД | IRIDIUM |
| СЕТКА | IRIDIUM |
| ОБСЛУЖВАНЕ | IRIDIUM CERTUS LAND |
| ИЗПОЛЗВАЙТЕ ТИП | FIXED, АВТОМОБИЛЕН |
| ТИП АКСЕСОАР | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| СКОРОСТ НА ДАННИТЕ | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| ЧЕСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ХАРАКТЕРИСТИКА | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | $0,00 |
| СЪЗВЕЗДИЕ | 66 САТЕЛИТА |
Карта на покритието на Iridium Certus

Iridium е единственият доставчик на наистина глобални решения за сателитен глас и данни с пълно покритие на земята (включително океани, въздушни пътища и полярни региони). Телефоните Iridium предоставят основни комуникационни услуги до и от отдалечени райони, където няма друга форма на комуникация.